Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Nauka języka, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nauka języka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • junna2 28 lis 2016, 21:00
    To prawda, że opcja posiadania w telefonie książki czy słownika jest mega pomocna.
    Cytuj
  • aniaab 13 gru 2016, 13:08
    miska_mis napisał:Podstaw najlepiej uczyć się samemu np z rozmówek. Potem szkoła językowa, a na koniec przy dobrym poziomie można brać korepetytora.
    Polecam wszelkie kursy one line , są tanie a przy odrobinie zaangażowania także skuteczne.
    Cytuj
  • Daria05 16 gru 2016, 11:49
    Na język chyba potrzeba trochę więcej niż odrobinę zaangażowania. Dlatego szukałam takich kursów z dodatkowymi zajęciami, jak w speak up.
    Może niektórym nauka języka przychodzi łatwo, ale dla mnie to jednak spora praca.
    Cytuj
  • tartinka 20 gru 2016, 0:18
    co myślicie o kursie jezykowym na prezent?? Myślimy z bratem żeby mamę zapisac na kurs, znalazłam ze w speak up jest też jakiś dla seniorów?? ktoś wie coś na ten temat? jak tam wygląda nauka pod względem ilości osó w grupie?
    Cytuj
  • Daria05 21 gru 2016, 9:55     (ostatnio zmieniony przez autora 21 gru 2016, 9:56, w całości zmieniany 1 raz)
    Jako prezent? Prawdę mówiąc wcześniej nie przyszło mi to na myśl. Widziałam na stronie promocje na nastolatków i studentów, czy nie wiem, czy są dla seniorów. Najlepiej skontaktuj się ze szkołą.
    Cytuj
  • poline3 3 sty 2017, 20:41
    Najlepiej wyjechać na jakiś czas do danego kraju uśmiech
    Cytuj
  • Daria05 12 sty 2017, 18:45
    Wyjazd z kraju to oczywiście świetna sprawa, żeby nauczyć się języka. Jednak realnie nie dla normalnych ludzi, którzy studiują, uczą się czy pracują. Dlatego regularna nauka będzie chyba optymalnym rozwiązaniem, choć dlatego pytam o te dodatkowe zajęcia w speak up, bo wszystko, co w jakiś sposób wzbogaca przyswajanie języka powinno być jak najbardziej wskazane, jeżeli są to zajęcia ciekawe i oczywiście prowadzone przez dobrych nauczycieli.
    Cytuj
  • baseball12 24 sty 2017, 15:06
    Ja bym w tej kwestii popytała znajomych uśmiech Może ktoś zna coś sprawdzonego uśmiech
    Cytuj
  • jarek7 28 sty 2017, 19:25
    mają tez dla seniorów kursy, to chyba jakoś niedawno wprowadzili ale wiem żejest zainteresowanie, bo rozmawiałem z jednym lektorów z którym mam zajęcia, seniorzy też mogą się uczyć języków i myślę zę ie tylko o jezyk tu chodzi ale też o poczucie że jeszcze coś w zyciu można zrobić nie trzeba tylko siedzieć w 4ch ścianach
    Cytuj
  • shaddock 6 mar 2017, 6:49
    Najlepsze są prywatne lekcje...
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum