Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Po czym poznać dobrą szkołę tańca?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Po czym poznać dobrą szkołę tańca?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • czaczacza 26 lip 2010, 15:58
    Zawsze lubiłam tańczyć, ale nigdy nie chodziłam na lekcje. Trzy lata temu urodziłam dziecko, a teraz powoli wracam znów do świata żywych przymrużenie oka Pomyślałam, że fajnie byłoby zapisać się do jakiejś szkoły tańca - zamiast chodzić na aerobik. Jak poznać dobrą szkołę? jest ich teraz tyle, że sama nie wiem czym kierować się przy wyborze?
    Cytuj
  • becia_koronczarka 26 lip 2010, 19:19
    Warto się przyjrzeć kadrze, porządna szkoła na pewno będzie mieć stronę internetową albo przynajmniej jakiś folder, w którym prezentuje sylwetki nauczycieli. To nie musza być jacyś super mistrzowie i wyjadacze, ale w tym środowisku kazdy bierze udział w turniejach (mowię o tańcach towarzyskich) i jeśli zdobył jakiś tytuł to już cos znaczy. A jeśli chodzi o tańce latino albo jakieś egzotyczne to na pewno warto pobierać lekcje u kogoś, kto przynajmmniej trochę uczył się za granicą, w Polsce raczej nie dojdzie się do dobrego poziomuuśmiech
    Cytuj
  • Lorelei 26 lip 2010, 20:00
    Najlepiej wybrać szkołę, w której istnieje coś takiego jak darmowe lekcje próbne. Ktoś moze być mistrzem świata w tańcu, ale to jeszcze nie znaczy, że potrafi uczyć innych. Warto się o tym przekonać zanim sie opłaci cały semestr lekcjiuśmiech
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum