Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Pomoc w organizacji konferencji

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pomoc w organizacji konferencji

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aquarella 18 paź 2012, 14:31
    Witam!

    Dzisiaj znalazłam stronę w sieci, która może się przydać wielu z Was. Jeśli organizujecie konferencje, szukacie sal, obiektów szkoleniowych, poznajcie Konferencje.pl Znajdziecie tam też przewodniki, które pomogą znaleźć atrakcje i usługi w wybranych lokalizacjach.

    Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • zeronudy 20 lis 2012, 14:32
    Portal podany wyżej jak najbardziej może być wykorzystany. Jeżeli ktoś nie ma doświadczenia, to na pewno warto poszukać odpowiedniej firmy, która zadba o wszystkie niezbędne składowe przy organizacji konferencji salę, konsumpcję,rejestrację uczestników, nocleg, multimedia, elementy techniczne: oświetlenie, nagłośnienie, projektory, itp. i wiele innych.
    Cytuj
  • rejnor 21 lis 2012, 9:44
    Myślę, że zorganizowanie konferencji to nic trudnego. Wystarczy odrobinę pomyśleć, żeby nasza konferencja była dobrze zorganizowana. Oczywiście nie każdy ma czas i chęci na to, ale wydaje mi się, że lepiej trochę się potrudzić i zaoszczędzić te pieniądze.
    Cytuj
  • zeronudy 14 sty 2013, 19:15
    Oczywiście organizując samemu można zaoszczędzić trochę pieniędzy. Jednak przy ew. potknięciach uśmiech bardzo szybko znika z twarzy. Tym bardziej, że widok nie zadowolonych uczestników nie jest najlepszy. Poza tym wiele firm organizujących imprezy integracyjne posiada wiele własnego sprzętu.To pozwala na ominięcie podwykonawców i często na minimalizację kosztów.
    Cytuj
  • VictoriaB 17 sty 2013, 11:25     (ostatnio zmieniony przez autora 17 sty 2013, 11:25, w całości zmieniany 1 raz)
    Kiedyś współpracowałam z firmą szkoleniową i na początku - kiedy nasze szkolenia były organizowane dla niewielkiej ilości osób i były to najczęściej szkolenia zamknięte - w siedzibie zamawiającej firmy, to całą obsługą zajmowaliśmy się sami. Jednak z czasem firma się rozrosła i oprócz takich kameralnych szkoleń zajmowała się tez szkoleniami dla sporrej ilości osób - to bardziej przypomknało konferencję - więc obsługa takiego eventu była dla nas zbyt czasochłonna, dlatego korzystaliśmy z pomocy agencji eventowej.
    Cytuj
  • Marta30S 22 sty 2013, 14:50
    Co do konferencji to myślę, że wiele osrodków czy centrów biznesowych pomaga w zorganizowaniu wielu kwestii przy-konferencyjnych, że to tak ujmę. Hotel palatium pod Wawą tak właśnie pomagał jak mysmy tam na konferencji i spotkaniach firmowych byli.
    Cytuj
  • Kajakarz 23 sty 2013, 10:25
    Ja też byłem w zeszłym roku na szkoleniu firmowych w Hotel Palatium - organizacja bez zarzutu,
    więc myślę, ze kolezanka wyżej ma racje - pytajmy w centrach konferencyjnych o pomoc w organizacji, oni na tym zarabiają, więc pomogąuśmiech
    Cytuj
  • zeronudy 14 lut 2013, 11:22
    Hotele zazwyczaj pobierają dodatkową prowizję za atrakcje, które i tak biorą od agencji eventowych. Dlatego proponuje mimo wszystko szukać pomocy przy organizacji wyjazdu integracyjnego właśnie organizatorów, którzy zajmują się tematem przez długi czas.
    Cytuj
  • anakonda1 20 mar 2013, 18:12
    Dokładnie...tak jak powiedział/-a zeronudy: warto szukać bezpośrednio organizatora. Wielu z nich ma naprawdę wiele własnego sprzętu, który wykorzystują podczas imprez firmowych. Warto popytać zaprzyjaźnione firmy kogo polecają.
    Cytuj
  • maks1234 28 mar 2013, 23:11
    agencja eventowa też jest ok, ale pierw trzeba wybrać ciekawe miejsce na szkolenie czy konferencję. Polecam Wam portal na którym można znaleźć coś interesującego i pasującego idealnie do naszej firmy.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum
Poprzednia: Kurs Office