Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Pożyczka na studia?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pożyczka na studia?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • monika_ko 13 lip 2013, 20:19
    moja kuzynka wzięła taki kredyt w trakcie studiów i bardzo sobie go chwaliła. Ukończyła studia w terminie i to z całkiem niezłym wynikiem i nawet chyba jej umorzyli pewną jego część (jeżeli niczego nie mylę) uśmiech
    Cytuj
  • pollen2 15 lip 2013, 10:07
    Ja bym nie brał. Po co sie zapożyczać za młodu?


    Cytuj
  • kerkos 5 lis 2013, 9:07
    Pożyczka na studia? Jeszcze pożyczka z parabanku? Niczego głupszego nie słyszałem.
    Wciąż funkcjonują programy, które pozwalają na uzyskanie pożyczki studenckiej. Wtedy macie przy w zasadzie zerowym koszcie opcję skorzystania z wysokiej pożyczki, dostaje się około 600 zł miesięcznie.
    Decydowanie się na pożyczki naprawdę nie jest najlepszym pomysłem.
    Cytuj
  • manot 5 lis 2013, 9:14
    yyy... program wsparcia dla studentów dalej działa. Pamiętaj, że jeśli nie masz pieniędzy to możesz się ubiegać na stypendium na studiach. W tym momencie daje taką możliwość dochód na poziomie poniżej około 700 złotych. Najlepiej wcześniej przeanalizować czy możecie liczyć na otrzymanie tych środków, pamiętajcie, że w przyszłości możecie też liczyć na stypendium naukowe - tylko tutaj musicie być naprawdę ambitni.
    Cytuj
  • 24 cze 2014, 9:34
    Zawsze jest to jakieś wyjście. Lepiej ubiegać się o stypendium socjalne i w przyszłości o naukowe, niż zaczynać młode życie z długami.
    Cytuj
  • Kamaa86 15 lip 2014, 12:44
    No pożyczka dobra opcja, też miałam problemy z utrzymaniem się na studiach. Ja mając dzieci w wieku szkolnym założyłam im polisę edukacyjną i mam nadzieję, że dzięki temu nie będą juz miały takich problemów.
    Cytuj
  • june45 30 lip 2014, 12:45
    Studia są bezpłatne, więc nie wiem o jakich pożyczkach mowa. Chyba, że chodzi o studia w USA czy w UK przymrużenie oka
    Cytuj
  • 20 sie 2014, 11:45
    ja również myślę, że nie jest to najlepszy pomysł - studia kosztują same w sobie sporo (nawet publiczne), a dodatkowe zadłużenie nie ma sensu - kiepski pomysł jak dla mnie
    Cytuj
  • june45 21 sie 2014, 9:07
    Nie wiem za jakie studia publiczne płaciliście przymrużenie oka
    Cytuj
  • Meggi85 30 sie 2014, 21:34
    Mnie się wydaje, że jakaś pożyczka chwilówka może się sprawdzić, ale bardziej jednorazowo, jak trzeba akurat wydać tak jak na jakąś wyprawkę czy przy studiach na wpisowe. Na dłuższą metę tak się chyba nie da. Ale moja koleżanka na wpisowe niedawno brała, więc chyba trochę ludzi tak robi. Pożyczała w Aasa, przez internet. Z tego co mówiła, to trzeba tylko mieć czystą historię w BIK.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum