Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Profesjonalne szkolenia dla firm

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Profesjonalne szkolenia dla firm

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aquarella 19 gru 2012, 10:04
    Witam!

    Gdyby ktoś był zainteresowany profesjonalnymi szkoleniami i kursami o różnej tematyce - polecam szkolenia i kursy dla firm oraz osób indywidualnych.

    Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 21 gru 2012, 12:46     (ostatnio zmieniony przez autora 21 gru 2012, 12:46, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja z kolei polecić mogę agencję eventową, którą często zatrudnia moja firma. To bardzo dobrze zorganizowane osoby, które robią co w ich mocy, aby każde szkolenie wypadło jak najlepiej.
    Cytuj
  • 9 sty 2013, 13:18
    Przy wyborze szkolenia dla firm trzeba uważać, żeby nie wpaść na niekompetentną firmę. Doświadczenie jest gwarancją sukcesu naszej firmy. Dobre szkolenie nie musi być drogie. Wielokrotnie stykałem się z drogimi szkoleniami, z których nic się nie wynosiło.
    Cytuj
  • VictoriaB 9 sty 2013, 15:30
    My wybieramy zawsze firmę z polecenia i sprawdzamy rekomendacje.
    Cytuj
  • zeronudy 14 sty 2013, 19:42
    Na życzenie udostępniamy rekomendacje naszych Klientów oraz hoteli, dla których realizowaliśmy imprezy firmowe. Niezbędne doświadczenie oraz blisko 200 różnych scenariuszy i pomysłów na wyjazdy integracyjne.
    Cytuj
  • VictoriaB 17 sty 2013, 11:39     (ostatnio zmieniony przez autora 17 sty 2013, 11:40, w całości zmieniany 1 raz)
    U nas własnie jest po rekrutacji i musimy przeprwoadzić szkolenie bhp - zlecimy je komuś, na szczęście to pracownicy biurowi, więc szkolenie nie powinno być uciążliwe.
    Cytuj
  • 22 sty 2013, 9:00
    Warto zapamiętać, że szkolenia dla firm muszą być prowadzone przez firmę, która posiada wieloletnie doświadczenie w szkoleniach.
    Cytuj
  • VictoriaB 22 sty 2013, 13:54
    No właśnie, tym się kierowaliśmy uśmiech
    Cytuj
  • zeronudy 14 lut 2013, 11:33
    Zgadza się. Doświadczenie i odpowiednie przygotowanie to podstawa. Do szkoleń firmowych zazwyczaj tworzony jest program atrakcji integracyjnych, które mogą uatrakcyjnić dzień szkoleniowy.
    Cytuj
  • ciekawska 28 lut 2013, 9:38
    VictoriaB napisał:My wybieramy zawsze firmę z polecenia i sprawdzamy rekomendacje.
    Skoro można polecać to ja też chętnie uśmiech Ostatnio miałam do czynienia z Panią Renatą Wasylów i uważam, że jest świetnym trenerem coachingu. Naprawdę polecam jej szkolenia. Szczególnie poradnik personal branding! Ja trafiłam do niej przez stronę Widziałam na jej stronie że ma również szkolenia dla Firm np.coaching grupowy. Pozdrawiam wszystkich pracujących nad swoją marką uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum