Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

SPOSOBY NAUKI ANGIELSKIEGO, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

SPOSOBY NAUKI ANGIELSKIEGO

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • june45 30 lip 2014, 12:44
    Trzeba mieć i czas i motywację. Bez tego żadna nauka nie będzie efektywna.
    Cytuj
  • zott 5 sie 2014, 8:07     (ostatnio zmieniony przez autora 5 sie 2014, 21:19, w całości zmieniany 1 raz)
    Motywację trzeba mieć ale każdy kto rozpoczyna naukę to ją posiada. Ja uczę się przez skypa. Może ktoś chce dołączyć do mnie ?http://angielski-przez-skype.pl/
    Cytuj
  • Daria05 19 sie 2014, 9:53
    june45 napisał:Trzeba mieć i czas i motywację. Bez tego żadna nauka nie będzie efektywna.
    To jest oczywiste. Motywację zazwyczaj każdy jakąś ma, ale niektórzy poświęcają zbyt mało czasu na język i potem kończy się to pretensjami do całego świata za brak sukcesu w nauce.
    Cytuj
  • 20 sie 2014, 11:43
    june45 napisał:Trzeba mieć i czas i motywację. Bez tego żadna nauka nie będzie efektywna.
    jestem takiego samego zdania. trzeba znać swój cel - po co nam jest znajomość tego języka, do czego go chcemy używać i tym samym motywować się do nauki.
    Cytuj
  • erykit 21 sie 2014, 13:06     (ostatnio zmieniony przez autora 26 sie 2014, 15:48, w całości zmieniany 1 raz)
    Oczywiście,że motywację do nauki trzeba mieć. Niemniej sama motywacja również musi z czegoś wynikać. Tak naprawdę to bardzo ciężko jest się samemu zmusić do nauki języka. Człowiekowi często po prostu sie nie chce ...
    Uważam,że najskuteczniejsze są w tym przypadku lekcje z nauczycielem. Indywidualne albo w mniejszej grupie .Tylko tak w zasadzie mozemy nauczyć się dobrze konwersacji a w zasadzie o to chodzi w głównej mierze prawda?
    Aktualnie w Polsce bardzo dobra zajęcia języka angielskiego prowadzi szkoła Mobile English:
    http://www.otwock.mobileenglish.pl - tutaj jest ich strona. Na mapie można się zorientować czy prowadzą zajęcia również u Was. Nauczyciel zapewnia praktycznie wszystkie materiały dydaktyczne.
    Cytuj
  • Daria05 22 sie 2014, 8:34
    Solidnej nauki nic nie zastąpi, niezależnie od poziomu. Owszem, jeżeli jesteśmy już na jakimś poziomie, to i owszem każde obcowanie z językiem nam pomaga.
    Cytuj
  • Meggi85 28 wrz 2014, 11:33
    A propo poziomu to jak teraz jest w Speak Up, bo jak ja zaczynałam to mieli takie testy na start. siadało się przy stanowisku komputerowym ze słuchawkami na uszach i kwalifikowali na podstawie tego do odpowiedniej poziomem grupy. Nadal tak jest ?
    Cytuj
  • Diboss 1 paź 2014, 12:56
    na slowka dobra jest metoda fiszek przymrużenie oka
    Cytuj
  • martyna_karka 8 paź 2014, 18:21
    ja uczyłam sie mtodą callana ale nie spisała się w moim przypadku, uczyłam sie sama i chodziłam tez na korki...a teraz chodzę na kursy do Pi School i chyba trafiłam na swój sposób. bardzo ciekawe zajęcia a kadra dobrze przygotowana!
    Cytuj
  • Meggi85 21 paź 2014, 11:43
    Diboss napisał:na slowka dobra jest metoda fiszek przymrużenie oka
    Słówka to podstawa języka, ale tego można się samemu nauczyć jednak nie każdy potrafi nauczyć się nowych zagadnień więc takie szkoly językowe sie sprawdzają. Akurat w Speak Up mialam okazję zobaczyć jak to wygląda od środka więc akurat o niej mówie i mam nadzieje, że inne szkoły trzymają też tak wysoki poziom.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum