Naklejki i etykiety samoprzylepne

Naklejki i etykiety samoprzylepne nr 19271

Produkt dostępny na obszarze: cała Polska

INFORMACJE
Cena
1
Stan
Nowy
Dostawa
Wysyłka do kupującego
Sprzedawca
altmedia ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij wiadomość Wyświetl wizytówkę
Kontakt
altmedia
Wyślij e-mail
Sowińskiego 49/22
07-200 Wyszków

Pokaż na mapie
OPIS PRODUKTU

Nklejki i etykiety samoprzylepne w doskonałej jakości i cenie. Aktualnie wprowadziliśmy do oferty druk na różnych podłożach. Do druku naklejek i etykiet stosujemy takie podłoża jak: papier samoprzylepny, folię samoprzylepną białą matowa, jaki i folia samoprzylepna przeźroczysta. Naklejki można również drukować na folii samoprzylepnej srebrnej lub złotej co dodaje tylko prestiżu tak przygotowanemu produktowi. Niżej znajdzie państwo wszystkie dostępne materiały jaki stosujemy w druku naklejek.

Niewątpliwie dodatkowym atutem naszej oferty druku etykiet samoprzylepnych jest możliwość wykonania ich praktycznie w dowolnym kształcie. Etykiety samoprzylepne, znajdują zastosowanie w wielu branżach. Podstawową funkcją naklejki jest funkcja informacyjna (np. jako etykiety produktowe na opakowaniach) i często ostrzegawcza. Częściej funkcje te łączone są z działaniami marketingowymi, reklamowymi pozycjonującymi produkt na tle konkurencji.

naklejkiEtykiety dostarczamy na rolkach, w arkuszach lub w rulonie, z opcją zdejmowania ażuru. Dzięki temu mogą one być stosowane do automatycznej, półautomatycznej lub ręcznej aplikacji na produkty. W opcji istnieje możliwość personalizacji każdej z naklejek.

https://www.alt-media.com.pl/naklejki-i-etykiety-samoprzylepne/

INNE PRODUKTY TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
naklejki, samoprzylepne, etykiety, etykiety samoprzylepne, naklejki samoprzylepne
Wyślij zapytanie Pokaż na mapie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Naklejki i etykiety samoprzylepne (galeria) - wyświetleń 390Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)