Teczki ofertowe reklamowe firmowe WIZYTÓWKI GRATIS

Teczki ofertowe reklamowe firmowe WIZYTÓWKI GRATIS nr 11932

Produkt dostępny na obszarze: cała Polska

INFORMACJE
Stan
Nowy
Dostawa
Wysyłka do kupującego
Sprzedawca
altmedia ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij wiadomość Wyświetl wizytówkę
Kontakt
altmedia
Wyślij e-mail
Sowińskiego 49/22
07-200 Wyszków

tel: 029 642 80 79
tel: 503545823
http://www.alt-media.com.pl/
Pokaż na mapie
OPIS PRODUKTU

Teczki ofertowe 

Określane często również jako teczki firmowe, czy też teczki firmowe to jeden z najczęściej zamawianych i pożądanych produktów reklamowych. Druk w pełnym kolorze oraz duża powierzchnia pozwalają zamieścić nie tylko podstawowe dane czy logo formy, ale również takie elementy jak oferta, zdjęcia, etc., co pozwala przekazać potencjalnemu Klientowi znacznie więcej informacji. Posiadanie takiego produktu jak teczki firmowe znacznie podnosi wizerunek formy w oczach kontrahentów. Wyobraźmy sobie fakturę, ofertę przekazaną w ręce klienta ot tak po prostu – kawałek papieru.

http://www.alt-media.com.pl/teczki-ofertowe-reklamowe/

Wizerunek firmy.
Teraz wyobraźmy sobie takie dokumenty przekazane w teczce firmowej. To zadziała zdecydowanie lepiej. Bardzo często spotykamy w sklepach rożne artykuły w przepięknych czy też praktycznych opakowaniach. Nie bez przyczyny mówi się, że to opakowanie sprzedaje produkt. Tak też jest w przypadku teczek ofertowych. Oczywiście to nie tylko kwestia wizerunku. Dobre „opakowanie” pozwala zaprowadzić nieco więcej porządku w dokumentach.

"<yoastmark

Teczki są wykonywane w standardzie bez grzbietu, zmieszczą wtedy do 10 zwykłych kartek A4 oraz z grzbietem 5 mm na większą ilość dokumentów – pomieszczą do 40 zwykłych kartek. koszt jest zazwyczaj taki sam. Oczywiście to ile kartek zmieści się w danej teczce będzie też zależało od ich grubości, gramatury. Same teczki natomiast drukuje się zazwyczaj na kartonach lub w niczym nie ustępującej kartonom kredzie o gramaturze 300 – 350 g/m2. Jest ona znacznie tańsza.

Teczki firmowe mogą być drukowane jako jednostronne, co oznacza zadruk stron 1 i 4 (ostatniej, tylnej) oraz skrzydełek, jak również dwustronnie co oznacza również zadruk wnętrza teczki, a więc stron 2 i 3. Aktualne technologie poligraficzne pozwalają na uszlachetnianie druku na wiele różnych sposobów. mogą to być np. laminowanie folią na błysk, mat, lakierowanie całości lakierem UV, lakierowanie wybiórcze UV. Dosyć istotna informacją jest to, że większość uszlachetnień występuje tylko na zewnętrznych stronach teczek. Oczywiście możliwe jest np. laminowanie dwustronne, ale podnosi to znacznie koszt wykonania i nie każda drukarnia chce się podjąć takiej realizacji.

http://www.alt-media.com.pl/teczki-ofertowe-reklamowe/

Jesteśmy przekonani, że nasze cena są jednymi z niższych na rynku reklamowym. Aktualnie do zamówionych teczek dokładamy pakiet wizytówek Premium mat. gratis. 

  • karton dwustronnie bielony 300 g/m2;
  • standardowy wymiar pozwalający zmieścić dokumenty formatu A4;
  • możliwość wykonania teczek z grzbietem 5 mm na większą ilość dokumentów;
  • druk wyłącznie offsetowy zawsze w pełnym kolorze CMYK jednostronne (awers, rewers, zakładki wewnętrzne);
  • lakier dyspresyjny, laminowanie błysk lub mat, lakierowanie wybiórcze. 
    Laminowanie lub lakier występuje wyłącznie na zewnętrznych stronach teczki;
  • miejcie na włożenie wizytówki lub kalendarzyka;
  • nakłady już od 100 egz.!!!

Zapraszamy na naszą stronę www: http://www.alt-media.com.pl

 

 

INNE PRODUKTY TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
teczki ofertowe, teczki reklamowe, teczki formowe
Wyślij zapytanie Pokaż na mapie Zobacz opinie lub Wystaw opinię Obserwuj
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Teczki ofertowe reklamowe firmowe WIZYTÓWKI GRATIS (galeria) - wyświetleń 23122Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 10)