favore.pl
Favore.plZleceniaZlecenia remontowo - budowlaneZlecenia instalacyjneZlecenia gazowe

Zlecę naprawę pieca gazowego COSMOGAZ BME - Wrocław, dolnośląskie

Zlecenie straciło ważność.
Zobacz poniżej aktualnie dostępne podobne zlecenia.
Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

Zlecę naprawę pieca gazowego COSMOGAZ BME - Wrocław nr 976804

Zlecenie skierowane do usługodawców z województwa: dolnośląskie
Data dodania: 23 kwi 2024, 8:21
TREŚĆ ZLECENIA
Zlecę naprawę pieca gazowego COSMOGAZ BME.
Piec z 1998 roku.
Objawy: piec się blokuje w wyniku zabezpieczenia "czas bezpieczeństwa" - czyli zabezpieczenie, że iskiernik działa 9 sekund, a nie nastąpił zapłon pieca. Diagnoza własna na podstawie mierzenia z sekundnikiem momentu, od którego piec powinien włączyć iskiernik, a czasu kiedy się zablokował (=9 sekund).
Jak to się objawia:
(1) po włączeniu pieca piec działa przez kilka cyklów grzań (czasami 1x, czasami jest to cykl 2 lub 3 grzań - przez cykl rozumiem, piec nagrzał wodę i się wyłączył nagrzał do odpowiedniej temperatury, następny cykl to znowu grzeje wodę, dogrzewa do odpowiedniej temperatury i się wyłącza.
(2) po kilku (opis powyżej) cyklach piec się blokuje (czerwona lampka). Jak to się to objawia: Ewidentnie piec "cyknie" jakby uruchamiał przełącznik od uruchomienia iskiernika, ale iskiernik tym razem się nie uruchamia. Po 9 sekundach piec się blokuje (procedura "czas bezpieczeństwa" - wyczytane z instrukcji
(3) Wciskam przycisk blokady (ten czerwony, który się zaświecił), żeby zresetować piec - po 2-3 sekundach piec się ponowie blokuje (czerwona lampka zapala się ponownie)
(4) wciskam jeszcze raz przycisk blokady (czerwona lampka) i piec ... rusza. I znowu wracamy z piecem do pkt (1) i tak w kółko.

Zainteresowanych proszę o kontakt.
Pozdrawiam.

Wybierz kategorię zleceń

Wybierz lokalizację