Favore.plZleceniaZlecenia rozrywka, imprezy i sztukaZlecenia muzyka, kultura i sztuka

Zlecę renowację i konserwację obrazu olejnego - Brodnica, kujawsko-pomorskie

Zlecenia widoczne poniżej skierowane są do wykonawców świadczących usługi. Zarejestrowani na Favore.pl wykonawcy otrzymują na swoje skrzynki e-mail zlecenia odpowiadające ich profilowi działalności. Wysyłka zleceń do wykonawców realizowana jest niezwłocznie po ich opublikowaniu w serwisie. Aby otrzymywać zlecenia ze swojej branży, zarejestruj się i dodaj usługę do odpowiedniej kategorii. rozwiń
KATEGORIE
KATEGORIE PRODUKTÓW
Zleć wykonanie pracyprzebieraj w ofertach wykonawców Zarejestruj swoją firmęotrzymuj zlecenia na e-mail

Zlecę renowację i konserwację obrazu olejnego - Brodnica nr 694032

Zlecenie skierowane do usługodawców z województwa: kujawsko-pomorskie
Data dodania: 31 lip 2020, 11:13
TREŚĆ ZLECENIA
Zlecę renowację i konserwację obrazu olejnego. Generalnie stan jest nawet dobry, ale posiada w trzech miejscach uszkodzenia - 1 miejsce brak farby, lekkie wgłębienie i ślad po amatorskiej probie naprawy, wielkość ok. 1 cm średnicy, 2 miejsce popękania farby widoczne z bliska wielkość ok. 10 cm średnicy. 3 miejsce lekkie wgłębienie ok. 1 cm średnicy. Poza tym obraz do konserwacji naciągnięcia i odświeżenia. Do tego konserwacja ramy drewnianej złotej, do odświeżenia i przemalowania zlotem.
Cały obraz wielkości 1 m na 1,5 metra olejny na płótnie "Amazonki".

Obraz dostałem w spadku od babci, jest z okresu międzywojennego, podpisany chyba przez jakiegoś Niemca. Zależy mi na odnowieniu tego obrazu w całej okazałości, myślę, że będzie warto.