Leasing  -  środków transportu, maszyn i urzadzeń  -  7 firm leasingowch

Leasing - środków transportu, maszyn i urzadzeń - 7 firm leasingowch nr 460192

Lokalizacja: Gdańsk (woj. pomorskie)

INFORMACJE
Użytkownik
FINANSOWANIEgdapl ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
FINANSOWANIE.gda.pl
Wyślij e-mail
Dmowskiego 12/409
80-264 Gdańsk

tel: 790745735
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Leasing to jeden ze stosunków cywilnoprawnych definiowanych przez obowiązujące w Polsce przepisy. Stosunek ten polega na przekazanie przez leasingodawcę prawa do korzystania z danego mienia leasingobiorcy w zamian za spłatę wartości tego mienia w określonych ratach leasingowych. Często po spłacie całej kwoty na którą opiewa umowa własność mienia przechodzi na leasingobiorcę.
Przedsiębiorcy korzystają z leasingu przede wszystkim ze względu na to, że metoda ta pozwala uniknąć angażowania dużych ilości własnego kapitału, umożliwia schowanie się za tzw. tarczą podatkową (rozumiana jako obniżenie podatku dochodowego poprzez finansowanie z zewnątrz) oraz możliwość rozliczenia VAT. Co ciekawe – w prawie anglosaskim leasing oznacza to samo co najem lub dzierżawa, w Polsce stanowi on zupełnie inną usługę.
Wśród obsługiwanych przez nas rodzajów leasingu znajdują się leasing operacyjny, finansowy i zwrotny.
Współpracujemy z 7 leasingodawcami co daje możliwość wynegocjowania najlepszych warunków.
Zapraszamy do kontaktu.
tel. Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU FINANSOWANIEgdapl
Leasing - środków transportu, maszyn i urzadzeń - 7 firm leasingowch - galeria
Leasing - środków transportu, maszyn i urzadzeń - 7 firm leasingowch Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Ubezpieczenie na Życie, Majątkowe, Grupowe   Następna usługa: Umowa u Adwokata analiza, opiniowanie i sporządzanie