Biuro rachunkowe, księgowość, podatki, doradztwo, kadry i płace

Biuro rachunkowe, księgowość, podatki, doradztwo, kadry i płace nr 465808

Lokalizacja: Toruń, Grębocin (woj. kujawsko-pomorskie)

INFORMACJE
Użytkownik
aristosignum ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Sylwia
Kancelaria Podatkowa Aristo Signum
Wyślij e-mail
ul.Polna 115
87-100 Toruń

tel: 504 195 468
tel: 56 623 14 08
fax: 56 623 14 07
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Wyślij e-mail ">

Zajmujemy się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie: księgowości, spraw pracowniczych, administracyjnych, analizy finansowej oraz sprawozdawczości.  Nasi Klienci to osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, spółki cywilne, osobowe, spółki kapitałowe, spółdzielnie mieszkaniowe, stowarzyszenia i fundacje oraz przedsiębiorstwa zagraniczne prowadzące działalność w Polsce.

Wyślij e-mail ">
 
Wyślij e-mail ">
Wyślij e-mail ">
Wyślij e-mail " data-src-height="663" data-src-width="1000" id="cc-m-textwithimage-image- Wyślij e-mail " src="https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=410x1024:format=jpg/path/sd7dad83bc548678f/image/i8dc587ac4ec1d62d/version/ Wyślij e-mail /image.jpg" style="width: 410px;" />
Wyślij e-mail ">

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę, co przekłada się na wysoką jakość usług, zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do Państwa potrzeb. Chcemy być dla naszych Klientów wsparciem księgowym, aby mogli Oni zająć się poszerzaniem działalności, asortymentu czy podbijaniem rynku. W swojej ofercie posiadamy także usługi online, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zabieganych przedsiębiorców.

Wyślij e-mail ">
Wyślij e-mail " data-src-height="577" data-src-width="866" id="cc-m-textwithimage-image- Wyślij e-mail " src="https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=410x1024:format=jpg/path/sd7dad83bc548678f/image/ib33e248b35905272/version/ Wyślij e-mail /image.jpg" style="width: 410px;" />
Wyślij e-mail ">

Zapewniamy  elastyczność, terminowość, fachową wiedzę, co znacznie ułatwi funkcjonowanie Państwa firmy. Skupienie kluczowych usług z zakresu księgowości i podatków w naszych rękach to gwarancja stabilnego wzrostu i spokojnego prowadzenia biznesu.

Zapraszamy do współpracy.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU aristosignum
Biuro rachunkowe, księgowość, podatki, doradztwo, kadry i płace - galeria
Biuro rachunkowe, księgowość, podatki, doradztwo, kadry i płace Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Wesele kamerzysta filmujemy operator zabawa impreza eventy teledysk   Następna usługa: Profesjonalne przeprowadzki osób prywatnych i firm.