Księgowość online, PIT, VAT, CIT, biuro rachunkowe, prawne, leasing

Księgowość online, PIT, VAT, CIT, biuro rachunkowe, prawne, leasing nr 470741

Lokalizacja: Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Rzeszów, Nisko (woj. podkarpackie)

INFORMACJE
Kontakt
Piotr Cichoń
EURO-TAX Sp. z o. o.
Wyślij e-mail
KEN 12/10
37-450 Stalowa Wola

tel: 881 613 105
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
pn-pt: 10:00-16:00
księgowość online całą dobę
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze kadrowo – płacowej oraz finansowo – księgowej podmiotów gospodarczych działających na terenie Polski. Naszymi Klientami są firmy z kapitałem polskim i zagranicznym, o różnorodnych profilach działalności: handlowej, usługowej, produkcyjnej. Świadczymy usługi zarówno dla spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, jak również przedsiębiorców działających jako osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści z długoletnim, popartym sukcesami doświadczeniem zawodowym. W oparciu o bogatą praktykę zapewniamy naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Wysoka jakość usług, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta i jego spraw to obszary, którym w biurze „Euro-Tax” Sp. z o. o. nadawany jest najwyższy priorytet.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w księgowości i podatkach, zdobywane podczas pracy w różnych firmach, wiedza zdobyta na studiach, nieustannie poszerzana i uaktualniana na kursach i szkoleniach, a przede wszystkim podczas stosowania w praktyce, duże poczucie odpowiedzialności oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę to nasze ważne atuty.Niezależnie od doświadczenia, nieustannie pracujemy nad podnoszeniem jakości i udoskonalaniem standardów obsługi, tak aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom i indywidualnym oczekiwaniom naszych Klientów.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU euro_tax_wp_pl
Księgowość online, PIT, VAT, CIT, biuro rachunkowe, prawne, leasing - galeria
Księgowość online, PIT, VAT, CIT, biuro rachunkowe, prawne, leasing Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Nadruki na T - shirt, torby bawełniane   Następna usługa: Pranie dywanów, wykładzin, tapicerki, kanap