Papież Jan Paweł II   -  obrazy  -  malarstwo  -  JPII

Papież Jan Paweł II - obrazy - malarstwo - JPII nr 51318

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)Więcej: Galeria Kazimierz 600m

INFORMACJE
Cena
Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Karolina Janczy
Malarstwo Sakralne - JanczyArt Group
Wyślij e-mail
ul.Chodkiewicza 18
31-532 Kraków

tel: 012 4217966
tel: 660 670 688
fax: 012 421 79 66
kom: +48 660 670 688 Skype. janczyart.group Gadu-gadu 28878203
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-20:00
sb: 09:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Wyślij e-mail to firma zajmująca się szeroko pojętą kulturą i sztuką.
W skład naszej działalności wchodzą:

- Studio Malarstwa Sakralnego - JanczyArt Group - to w głównej mierze osoba Karoliny Janczy.
 Absolwentki a obecnie doktorantki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Uznanej autorki wielu wystaw jak i indywidualnych dokonań.
Karolina zasłynęła w malarstwie dzięki bardzo udanej wystawie portretów JANA PAWŁA II p.t. "CHWILE" która to wystawa gościła w Instytucie Jana Pawła II przy ul. Kanoniczej 18 w Krakowie, oraz w wielu innych miastach Polski.
Autorka maluje z natury, lecz nie obce są jej tajniki portretu na podstawie fotografii lub z innych źródeł. Pracuje z reguły w technice olejnej portretując ujęcia indywidualne jak i zbiorowe, a także przedstawienia sakralne.
Obrazy Karoliny zdobią kościoły, kaplice, hospicja, obiekty użyteczności publicznej oraz prywatne zbiory.
Wykonujemy portrety z natury i na podstawie przysłanej do nas fotografii. Malujemy na zamówienie, portrety ze zdjęcia, portrety pozowane, portrety dzieci, portrety par, portrety rodzinne, grupowe, portrety reprezentacyjne, a także inne obrazy o dowolnej tematyce.
Portret taki może stać się niebanalnym prezentem dla bliskiej osoby np. z okazji Jubileuszu lub oryginalną pamiątką z okazji ślubu lub Komunii Świętej. Doskonale sprawdzi się jako prezent dla jubilata oraz solenizanta. Udokumentuje długie pożycie z okazji rocznicy ślubu, uwieczni bliskie nam osoby.
Wszystkie portrety malowane są w tradycyjnej technice olejnej na płótnie, z wielką dbałością o szczegóły i najwyższą jakość.

- Wyślij e-mail galeria sztuki współczesnej która przez długie lata mieściła się w Krakowie przy ul. Kościuszki 22 a obecnie znajduje się przy ul.Chodkiewicza 18.
Organizujemy wystawy,  plenery, wieczory autorskie, wernisaże i happeningi.
Z dziedziny: malarstwa olejnego, sztalugowego, grafiki, akwareli, gwaszu, tempery, akryli, rzeźby,  aktu, portretu, martwej natury, kompozycji, perspektywy,  szkicowania, rysunku, multimediów.
Zajmujemy się profesjonalną promocją artystów jak i ich prac, w kraju i za granicą.
Prowadzimy szkołę malarstwa i rysunku, rzeźby, grafiki, projektowania wnętrz i mebla.
Organizujemy kursy przygotowawcze do egzaminów na Akademię Sztuk Pięknych, Politechnikę i do Liceów Plastycznych.
Oraz specjalistyczne kursy rysunku
Naszą kadrę stanowią profesorowie oraz wykładowcy akademiccy.
 
 - Wyślij e-mail - JanczyArt Group to zespół projektowy prowadzony przez doświadczoną architekt wnętrz Wyślij e-mail . Projektantkę, dizajnerkę, Wyślij e-mail , absolwentkę a obecnie doktorantkę Wyślij e-mail w Wyślij e-mail .

Projektujemy zarówno wnętrza stylowe jak i nowoczesne, przestrzenie mieszkalne, domy, apartamenty, mieszkania, pokoje, kuchnie, łazienki, ogrody a także sklepy, gabinety, biura, salony, restauracje, kawiarnie, puby, obiekty użyteczności publicznej oraz wnętrza sakralne.
Podkreśleniem indywidualności i dopełnieniem każdej przestrzeni są meble autorskie, unikalne, zaprojektowane specjalnie dla Państwa.
Nasza pracownia nie jest tylko miejscem pracy, to przede wszystkim zespół ludzi działających z pasją, mających odpowiednie przygotowanie i doświadczenie.
Architektura wnętrz to przestrzeń, w której tworzymy niepowtarzalny klimat, wykorzystując kształt, materiał, światło, dźwięk i kolor.
Z wielką uwagą wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, poznajemy Ich styl życia, osobowość, zainteresowania i zamiłowania - co w efekcie pozwala nam na tworzenie projektu "uszytego na miarę”. Projektu który łączy funkcjonalność, komfort, piękno i niepowtarzalność.
Tworzymy wnętrza stylowe jak i nowoczesne, przestrzenie komercyjne, mieszkalne, sklepy, gabinety, biura oraz obiekty sakralne.
Integralną częścią projektu jest nadzór autorski, w którym staramy się kompleksowo traktować zlecenie - od projektu do realizacji.
Współpracujemy ze specjalistami z różnych branż: /budowlańcami, malarzami, instalatorami, elektrykami, akustykami, fliziarzami, stolarzami, szklarzami, kamieniarzami, artystami / pozwala nam to wykonywać najbardziej nietypowe pomysły i realizacje /pod klucz/.
W skład naszej działalności wchodzą: modernizacje, termo-modernizacje, nadzory, zarządzanie, inwentaryzacje, zbieranie uzgodnień, projekty branżowe, konsultacje, projekty i nadzory konserwatorskie.
Projektujemy również: meble, elementy wyposażenia wnętrz, oświetlenie, wyposażenie systemowe sklepów oraz biur, stoiska targowe, ekspozytory.
Umiejętności, wiedza i pomysły połączone z otwartością na ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań to cechy naszych projektów.
Cena za projekt wnętrza: umowne

Wyzwalamy wnętrza od nudy codzienności.

    - Studio projektowania sakralnego - JanczyArt Group specjalizuje się w projektach i realizacji wnętrz sakralnych,
ze szczególnym uwzględnieniem projektów mebli, lamp, elementów dekoracyjnych, malarstwa, malarstwa ściennego, witraży, mozaiki, szat i sprzętów liturgicznych. Wykonujemy również projekty małej architektury, zagospodarowania terenu i zieleni.
Studio odpowiada za cały proces inwestycyjny - od wykonania wielobranżowego projektu we wszystkich fazach po oddanie obiektu do użytku. Wykonujemy i realizujemy projekty w zakresie konstrukcji, instalacji elektrycznej, instalacji sanitarnej, nagłośnienia, ogrzewania, wentylacji, termomodernizacji/między innymi nowoczesne, ekonomiczne i ekologiczne systemy pomp cieplnych/ realizacje mebli, oświetlenia i elementów architektury. Podczas wykonywania projektów w obiektach objętych ochroną konserwatorską, ściśle współpracujemy z konserwatorami zabytków, oraz zapewniamy pełen nadzór. Realizacja projektów elementów wyposażenia wnętrz w sakralnych obiektach zabytkowych, winna podlegać pewnym zasadom. W tym szczególnym przypadku projektant pełni rolę służebną. Zabytek zawiera uznaną ideę formalną i estetyczną - której wartość należy traktować jako nadrzędną - aranżacja w tym przypadku służy podkreśleniu i wydobyciu wartości zastanych i uporządkowaniu nieprzemyślanych działań estetycznych zwykle nagromadzonych przez lata.
Poczucie piękna, zapotrzebowanie społeczne, wymowa symboliczna, wydźwięk teologiczny i służebność liturgiczna. To wszystko ma odnosić się do tego szczególnego wyrazu artystycznego, który skupia się wokół przestrzeni sakralnej, budowli kościelnej.
Każde prawidłowe rozwiązanie architektoniczne jest owocem syntezy wielu czynników.
W projektowaniu sakralnym jednym z najważniejszych czynników jest oparcie się na teologicznej treści i funkcji miejsca. Cechą charakterystyczną odnowionych obrzędów, istotną dla architekta wnętrz jest wyraźne zróżnicowanie miejsc przeznaczonych dla poszczególnych czynności liturgicznych. Każdy element ma określone znaczenie, charakter, zadanie. Jednak te elementy muszą być skomponowane jako całość. To jest nowe zadanie projektanta: trzeba rozdzielić i zróżnicować elementy, a jednocześnie wytworzyć wrażenie jedności wnętrza. Poddanie się tym zasadom podczas projektowania nowych obiektów sakralnych jak i adaptacji, renowacji istniejących wnętrz dobrze służy prawidłowo wykonanej realizacji.

"Aby głosić orędzie, które powierzył mu Chrystus, Kościół potrzebuje sztuki. Musi bowiem sprawiać, aby rzeczywistość duchowa, niewidzialna, Boża, stawała się postrzegalna, a nawet w miarę możliwości pociągająca. Musi zatem wyrażać w zrozumiałych formułach to, co samo w sobie jest niewyrażalne. Otóż sztuka odznacza się sobie tylko właściwą zdolnością ujmowania wybranego aspektu tego orędzia, przekładania go na język barw, kształtów i dźwięków, które wspomagają intuicję człowieka patrzącego lub słuchającego."

Jan Paweł II Watykan, dnia 4 kwietnia 1999 list do artystów


  - Studio projektowania graficznego

 - Studio identyfikacji wizualnej i logotypu

 - Studio konserwacji dzieł sztuki

 - Wyślij e-mail

 - Studio reprodukcji i fototapet - Giclee -

 - Studio portretu i malarstwa sztalugowego

 - Szkoła malarstwa, rysunku, grafiki, rzeźby, projektowania wnętrz i mebla

 - Kursy rysunku

 - Produkcja pamiątek i dewocjonaliów

 - Wyślij e-mail

 - Sklep internetowy

Umiejętności, wiedza i pomysłowość połączone z otwartością na ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań to cechy naszych projektów.

Wyślij e-mail

WYZWALAMY WNĘTRZA OD NUDY CODZIENNOŚCI.

Wykonujemy zlecenia na terenie całej Europy.

Nasz adres:
JanczyArt Group
31-532 Kraków
Chodkiewicza 18
Polska
tel: Wyślij e-mail
kom: Wyślij e-mail
Fax: Wyślij e-mail
e-mail: Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Skype. janczyart.group
Gadu-gadu 28878203
NIP: Wyślij e-mail
REGON: Wyślij e-mail
GPS. szerokość 50.0567długość 19.9541

ZAPRASZAMY :)

JanczyArt Group is a company engaged in the broader culture and art.
As part of our activities include:

- Studio Painting Sacral - JanczyArt Group - is largely an Janczy Carolina.
 
PhD graduate and now the Academy of Fine Arts in Krakow. Recognized author of numerous exhibitions and individual accomplishments.
Carolina was famous painting by the highly successful exhibition of portraits of John Paul II, Fri "Moments" which is an exhibition hosted at the Institute of Pope John Paul II Street. Kanoniczna 18 in Krakow, and in many other Polish cities.
The author draws from nature, but are alien to the secrets of the portrait from photographs or from other sources. He works as a rule in the oil technique shots portraying individual and collective, and to include religious.
Paintings adorn Carolina churches, chapels, hospices, public buildings and private collections.
We make portraits from nature and based on photographs przysłanej us. We paint custom portraits from photo, portraits posed portraits of children, couples portraits, family portraits, group portraits of, and other images on any topic.
Portrait of a non-trivial can become a gift for a loved one such as the Jubilee or the original souvenirs of the wedding, or Holy Communion. A perfect solution as a gift to celebrate and byrding. Long documents the life of the wedding anniversary, captures a person close to us.
All portraits are painted in the traditional technique of oil on canvas, with attention to detail and high quality.

- OPEN GALLERY contemporary art gallery that for years was located at ul. Kosciuszko in 22 and is now the 18th ul.Chodkiewicza
We organize exhibitions, open air, readings, exhibitions and happenings.
From the field: oil painting, easel, graphics, watercolor, gouache, tempera, acrylics, sculpture, act, portrait, still life, composition, perspective, sketching, drawing, and multimedia.
We promote professional artists and their work, at home and abroad.
We are a school of painting and drawing, sculpture, graphic arts, interior design and furniture.
Organize preparatory courses for exams at the Academy of Fine Arts, University of Technology and the Arts high schools.
And specialized courses in drawing
Our staff are professors and academics.
 
 
- Design Studio Interior Design and Furniture - JanczyArt Group is a design team led by an experienced interior designer Caroline Jancza. Designer, dizajnerkę, a painter, a graduate and currently a PhD student of the Academy of Fine Arts in Krakow.

We design both the interior and stylish modern living spaces, houses, apartments, flats, rooms, kitchens, bathrooms, gardens as well as shops, offices, offices, showrooms, restaurants, cafes, pubs, public buildings and interiors wafers.
Emphasis on individuality and the complement of any space is furniture, copyrights, unique, designed specifically for you.
Our studio is not just a place to work, it is primarily a team of people working with passion, with appropriate preparation and experience.
Interior design is a space where we create a unique atmosphere, using shape, material, light, sound and color.
Listen with great attention to the needs and expectations of our customers, we learn about their lifestyle, personality, interests and passion - which in turn allows us to create a project "uszytego made". Project that combines functionality, comfort, beauty and uniqueness.
We create stylish interiors and modern, commercial spaces, residential, shops, clinics, offices and religious buildings.
An integral part of the project’s supervision, in which we try to comprehensively treat the request - from design to implementation.
We work with professionals from various industries: / budowlańcami, painters, fitters, electricians, acousticians, fliziarzami, carpenters, glaziers, Stonemasons, artists / allows us to perform the most unusual ideas and projects / turnkey.
As part of our activities include: upgrades, thermo-modernization, supervision, management, inventory, collection arrangements, trade projects, consultation, and supervision of conservation projects.
We design the furniture, interior furnishings, lighting, furniture stores and system offices, exhibition stands, displays.
Skills, knowledge and ideas combined with an openness to a constant search for new and better solutions are the hallmarks of our projects.
The price for interior design: from 100.00 zł / m², depending on the complexity of the project /

Liberate the interior and the daily boredom.

    
- Design Studio Sacred - JanczyArt Group specializes in the design and implementation of the sacred interiors,
with particular emphasis on projects, furniture, lamps, decoration, painting, wall painting, stained glass, mosaics, vestments and liturgical furnishings. We also do landscaping projects, land use and green.
Studio is responsible for the entire investment process - from the implementation of multimodal design in all phases of the facility after use. We make and carry out projects for construction, electrical installation, sanitary installation, sound system, heating, ventilation, thermo / include modern, economic and ecological systems, heat pumps / projects of furniture, lighting and architectural elements. When carrying out projects in the premises of environmental conservation, working closely with the Conservators, and we provide full supervision. Implementation of projects in the interior parts of sacred historical objects, should be subject to certain rules. In this particular case, the designer acts as a servant. Monument contains a recognized formal and aesthetic idea - the value of which should be regarded as paramount - arrangement in this case serves to underline and mining of already existing and organized aesthetic unconsidered actions normally accumulated over the years.
Sense of beauty, social demand, pronunciation symbolic overtones theological and liturgical easement. It all makes reference to this particular artistic expression, which focuses on sacred space, the church building.
Each correct answer architectural synthesis is the result of many factors.
In designing a sacred one of the most important is to build on the theological content and function space. A characteristic feature of renewed rites, essential for an architect and furniture are clear differences in sites for the various liturgical actions. Each element has a specific meaning, the nature of the task. However, these elements must be composed as a whole. This is a new task design: the need to separate and diverse elements, and at the same time create an impression of unity of the interior. Submission to the principles in the design of new church buildings and adaptation, renovation of the existing interior is well done correctly implemented.

"To preach the message that Christ entrusted to her, the Church needs art. He or she must make to the reality of the spiritual, invisible, God, became noticeable, and even as far as possible attractive. It must therefore be expressed in clear formulas that which in itself is inexpressible. Well, art is characterized by the ability to recognize just the right choice aspect of the message, translate it into colors, shapes and sounds that support the intuition of the human viewer or listener. "

John Paul II, Vatican, on April 4, 1999 letter to artists

  
- Graphic Design Studio

 
- Studio corporate identity and logo

 
- Studio art restoration

 
- Picture Frame Studio

 
- Studio reproduction and photo wallpapers - Giclee -

 
- Studio portrait, painting easel

 
- School of painting, drawing, prints, sculpture, interior design and furniture

 
- Drawing courses

 
- The production of souvenirs and devotional

 
- Online Art Gallery "OPEN GALLERY"

 
- Shop

Skills, knowledge and ingenuity combined with an openness to a constant search for new and better solutions are the hallmarks of our projects.

Prices for interior design contract

INTERIOR triggers the daily boredom.

We order all over Europe.

Our address:
JanczyArt Group
31-532 Krakow
Chodkiewicz 18
Poland
tel: Wyślij e-mail begin_of_the_skype_highlighting Wyślij e-mail w Polska" class="skype_pnh_highlighting_inactive_common">              Wyślij e-mail       end_of_the_skype_highlighting
Mobile: Wyślij e-mail begin_of_the_skype_highlighting Wyślij e-mail w Polska" class="skype_pnh_highlighting_inactive_common">              Wyślij e-mail       end_of_the_skype_highlighting
Fax: Wyślij e-mail
E-mail: Wyślij e-mail
www.janczyart.com
Skype. janczyart.group
GG 28878203

WELCOME:)


Tagi: Jan Paweł II, Jan Paweł 2, Jan Paweł Drugi, Papież, Ojciec Święty, JPII, JP2, Karol Wojtyła, Karol Wojtyla, Carol Wojtyla, obraz Papieża, obraz z Papieżem, obraz Jana Pawła II, obraz z Janem Pawłem II, malarstwo Jana Pawła II, malarstwo Jan Paweł II, malarstwo Ojciec Święty, obraz Ojca Świętego, obraz z Ojcem Świętym, picture of Pope John Paul II, the image of Pope John Paul II, Pope John Paul II, painting, picture of Pope John Paul 2, the painting of Pope John Paul II, portrait of Pope John Paul II paintings, JPII images, picture, JP2, oil painting of Pope John Paul II, painting art of Pope John Paul II, portrait Pope John Paul II, JPII portrait , portrait JPII, Painting Christian, Religious painting, malowanie obrazów, obrazy na zamówienie, portret Ojca Świętego, portret Jana Pawła II, portret Papieża, Pope portret, portret JPII, portret JP2, Portret Papieski, malarstwo olejne, malarstwo artystyczne, malarstwo Kościelne, malarstwo Chrześcijańskie, malarstwo religijne, obraz religijny, obrazy religijne, religia, Watykan painting, Stolica Apostolska malarstwo, namaluję portret Papieża, painting pictures to order, easel painting, paintings on the order, namaluję Ojca Świętego, namaluję Jana Pawła II,   Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 10 %
Przy zamówieniu 1 x sztukaRabat dla osoby która powoła się na favore. pl :)
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU janczyart
pozytywna
rozwiń Polecam !!! Wystawiona 23-07-2013 22:47 przez MK (91.219.115.*)   Zgłoś nadużycie
Papież Jan Paweł II - obrazy - malarstwo - JPII - galeria
Papież Jan Paweł II - obrazy - malarstwo - JPII Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 11)
Poprzednia usługa: Przepisywanie i poprawianie tekstów   Następna usługa: TRANSPORT - PRZEPROWADZKI