Usługi księgowe BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM

Usługi księgowe BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM nr 7609

Lokalizacja: Jelenia Góra (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Kontakt
BIURO RACHUNKOWE BARTOSIEWICZ PARTNERZY
Wyślij e-mail
ul. Miłosza 25
58-560 Jelenia Góra

tel: 75 7554681
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI


BIURO RACHUNKOWE BARTOSIEWICZ & PARTNERZY

Biuro Rachunkowo-Podatkowe BARTOSIEWICZ I PARTNERZY świadczy szeroki wachlarz usług rachunkowych oraz doradczych na rzecz innych podmiotów gospodarczych. Działalność biura jest prowadzona zgodnie z wpisem do ewidencji działalności gospodarczej, na podstawie świadectw kwalifikacyjnych Ministra Finansów. Zgodnie z obowiązującymi przepisami działalność biura jest ubezpieczona.

     Od początku swojego istnienia biuro intensywnie się rozwija i powiększa spektrum świadczonych usług. Wszyscy pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i doskonalą swoją wiedzę, korzystając z licznych szkoleń, fachowej prasy oraz specjalistycznych serwisów internetowych. Do świadczenia naszych usług wykorzystujemy profesjonalne programy księgowe firmy Insert, spełniające wszelkie wymogi dotyczące prowadzenia rachunkowości w formie elektronicznej.

     Zaufało nam wiele podmiotów gospodarczych, zarówno małych i średnich przedsiębiorstw jak również dużych firm z kapitałem zagranicznym, powierzając nam swoje obowiązki i tajemnice handlowe. Nasze usługi świadczymy uczciwie, rzetelnie i dyskretnie. Doświadczenie zdobyte w wielu różnych dziedzinach i branżach pozwala nam w pełni zaspokoić oczekiwania wymagających klientów oraz reprezentować naszych klientów przed instytucjami państwowymi i skarbowymi.

Naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo i profesjonalizm.
Prowadzimy kompleksowa obsługę podmiotów gospodarczych. Biuro ponosi pełna odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń klientów przed US i ZUS. Działalność Biura jest ubezpieczona w zakresie OC.

Zakres naszych usług obejmuje m.in.:


Usługi księgowe

 • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości
 • Prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów,
 • Doradztwo podatkowe,
 • Prowadzenie ewidencji dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego,
 • Prowadzenie ewidencji VAT,
 • Prowadzenie ewidencji środków trwałych,
 • naliczanie płac,
 • Rejestracje pracowników w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych,
 • Sporządzanie deklaracji podatkowych,
 • Sporządzanie deklaracji ZUS,
 • Opracowywanie planów kont oraz polityki rachunkowości
 • Sporządzanie rocznych rozliczeń podatkowych,
 • Sporządzanie wniosków kredytowych,
 • Wyprowadzanie zaległości i kontrola dokumentacji wraz ze sporządzaniem korekt i wyjaśnień w Urzędzie Skarbowym i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych
 • I inne zgodnie z dyspozycjami klientów

      Naszym klientom pomagamy w bezproblemowym rozpoczęciu działalności gospodarczej. Dokonujemy w ich imieniu wszelkich niezbędnych formalności urzędowych i rejestracyjnych.


 • Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
  Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
  Wyślij zapytanie przez formularz


  INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
  OPINIE O UŻYTKOWNIKU
  Usługi księgowe BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM - galeria
  Usługi księgowe BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
  Poprzednia usługa: FENIX KLUB FITNESS Białystok !! Ćwiczy u NAS !!   Następna usługa: BODY ACTIVE STUDIO KSZTAŁTOWANIA SYLWETKI