Wylecz rozrost PROSTATY

Wylecz rozrost PROSTATY nr 77047

Lokalizacja: cała PolskaWięcej: sklep internetowy www.life-star.pl

INFORMACJE
Kontakt
Elżbieta
NETWORK MARKETING
Wyślij e-mail
wwww.life-star.pl

tel: 724200030
gg7940683
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-24:00
sb: 10:00-24:00
nd: 10:00-24:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Prostata - problematyczny gruczoł dojrzałych mężczyzn

Prostata Prostata - gruczoł krokowy - jest częścią męskich organów płciowych. Znajduje się w małym zagłębieniu przy ujściu pęcherza moczowego, gdzie ściśle otacza początek przewodu moczowego. Prostata produkuje alkaiczną wydzielinę będącą składnikiem nasienia (spermy). Zdrowa prostata ma kształt i wielkość kasztana, jest symetryczna, elastyczna i bezbolesna.
Choroby prostaty powstają u mężczyzn już od momentu osiągnięcia wieku 40 lat. Powiększenie prostaty przebiega bardzo powoli, wielu mężczyzn nie zauważa tej zmiany i problemy z prostatą uważa za objawy innych chorób. Konsultacja lekarska, choć wstydliwa - jest niezbędna.
Prostata Objawy rozrostu gruczołu prostaty:
 • osłabienie strumienia moczu,
 • czekanie z rozpoczęciem oddania moczu (czyli mikcji),
 • przerywany strumień moczu,
 • wykapywanie moczu z cewki po oddaniu moczu,
 • oddawanie moczu "na raty",
 • uczucie niepełnego oddania moczu,
 • w stadium zaawansowanym - zatrzymanie moczu,
 • częste oddawanie moczu, zwłaszcza w nocy.
Rzeczywistą przyczyną powiększenia prostaty jest adenoma, niezłośliwy nowotwór. Choroba powstaje stopniowo w wyniku niewielkiego zwiększania się gruczołów. Te rosną z krótkimi pauzami dalej i powodują zwiększenie objętości prostaty. Z tego powodu trudno ocenić przebieg tego procesu. U starszych mężczyzn proces powiększania przebiega znacznie dynamiczniej.
W początkowym stadium choroby stosuje się leczenie farmakologiczne, często z uwzględnieniem preparatów roślinnych, które nie mają działań ubocznych. Pozwalają one spowolnić rozrostowe zmiany prostaty, a nawet cofnąć łagodne zmiany.
Chory musi wielokrotnie w czasie nocy oddawać mocz. Dochodzi do osłabienia strumienia moczu lub jego przerywania. W ciągu dnia choremu wydaje się, że wszystko jest w porządku i nie łączy objawów z chorobą prostaty. Stan ten, poprzez stopniowe przyzwyczajanie się do niego, może trwać wiele lat. Do drugiego stadium, gwałtownego wstrzymania moczu może dojść nagle, bez żadnych sygnałów ostrzegawczych. Czynnikiem, który może spowodować ten stan, może być przeziębienie, alkohol, długie wstrzymywanie moczu lub długa jazda samochodem. Pierwsze wstrzymanie moczu może minąć i sytuacja wróci do normy, jednak należy poważnie traktować ten sygnał ostrzegawczy i zwrócić się do lekarza.
PRZYCZYNY rozrostu prostaty
 • bakterie mykoplasma, chlamydie;
 • choroby przenoszone drogą płciową;
 • zmiany organiczne związane z wiekiem.
POMOC przy rozroście prostaty:
  Prostata
 • spożywanie substancji spowalniających rozrost tkanek prostaty;
 • prawidłowy tryb życia, aktywność ruchowa;
 • naturalne środki uzupełniające wyżywienie;
 • ćwiczenia wzmacniające mięśnie w dolnej części miednicy.
Wsparcie organizmu produktami STARLIFE przy leczeniu rozrostu prostaty:
Wyślij e-mail
Zawiera aktywne wyciągi z rośliny - Serenoa repens - owocu palmy sablowej. Substancje te spowalniają procesy powiększania się prostaty i ograniczają negatywne oddziaływanie testosteronu oraz jego pochodnych na tkankę. PODSTAWOWY PRODUKT PRZY LECZENIU GRUCZOŁU PROSTATY!!!

Polecamy zajrzeć do artykułu: Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Wspiera regenerację komórek. W ten sposób nie dochodzi do przedwczesnego starzenia się i "zużywania" organizmu oraz związanych z tym zmian degeneratywnych organów.
Wyślij e-mail
Poprawia męski układ hormonalny oraz działanie organów wewnętrznych. Dzięki zawartym substancjom naturalnym oddziałuje na prawidłowe funkcjonowanie prostaty oraz na fizjologiczne funkcje całego układu płciowego mężczyzny.
Wyślij e-mail
W połączeniu z innymi antyutleniaczami chroni wszystkie organy. Ma znaczący wpływa na proces powstawania spermy (spermatogeneza), produkcję testosteronu oraz funkcjonowanie prostaty.
Wyślij e-mail
Przyczynia się do odnowy kości, tkanek i komórek. Łącznie z dalszymi antyutleniaczami chroni przed przedwczesnymi i niepożądanymi zmianami cytologicznymi. Chroni organizm przed substancjami rakotwórczymi.
Prostata


Wśród produktów Starlife znajdziesz propozycje na wszystkie swoje potrzeby!


Zapraszam do sprawdzenia pozytywnego
działania produktów
StarLife.


tel. Wyślij e-mail
e-mail: Wyślij e-mail
Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU elzbieta-2
Carnosine Star - Wylecz rozrost PROSTATY
Wylecz rozrost PROSTATY Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: POMOC DROGOWA POZNAŃ - 600 960 987   Następna usługa: Kupię