Favore.plForumBranża przemysłowa i rzemieślnicy

Agregat prądotwórczy do domu, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Agregat prądotwórczy do domu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Bodarbud 15 mar 2013, 18:15
    Z chęcią doradzę i zaprezentuję agregat razem z domową wizytą w wojewodztwie pomorskim.
    Cytuj
  • ewa1974ll 30 mar 2013, 20:23
    Przy zakupie takiego agregata warto skonsultować się z jakimś dobrym elektrykiem. Mi doradzała ta firma
    Cytuj
  • anulka227 2 maj 2014, 11:37
    my z mężem kupiliśmy agregat z firmy Kruzer. zależało nam na dobrym, polskim sprzęcie, żeby nie było problemów z gwarancją itd. i póki co, sprawuje się super uśmiech
    Cytuj
  • kaliszewski 28 maj 2014, 17:55
    To ja, do tego co już powiedziane, dodam tylko, że trzeba zwracać uwagę na to, żeby części w agregacie były wykonane z miedzi. Kilka polskich firm, w tym wymieniany kruzer, gwarantuje takie podzespoły, ale w przypadku różnych chińczyków trzeba być szczególnie ostrożnym. Chodzi o jakość przecież.
    Cytuj
  • robson_Wroc 20 wrz 2014, 11:16
    nie dawno rozpocząłem budowę i musiałem kupić agregat prądotwórczy i też zależało mi żeby był dobry.
    Zasięgnąłem informacji u znajomego elektryka i też polecił mi ten z firmy kruzer
    i to właśnie ze względu na to, że uzwojenie prądnicy jest w 100% miedziane co ma bardzo wpływ
    zarówno na wydajność jak i żywotność.Ponadto po skończeniu budowy i tak pewnie nie raz się przyda.Pozdrawia.uśmiech
    Cytuj
  • pawel_mirewicz 8 paź 2014, 18:09
    nooo to dobrze wiedzieć! właśnie musze kupić agregat bo poprzedni padł i rozpoznaję rynek. ale widziałem kruzera, solidnie wykonane a cena konkurencyjna!
    Cytuj
  • akbar 28 lis 2014, 13:14
    Można też po prostu wynająć agregat, masz pełno firm, po co od razu kupować?
    Cytuj
  • facio 2 sty 2015, 0:48
    Niby tak, ale można kupić, żeby był i żeby potem się nie przejmować. Ja sobie kupiłem Kruzera i teraz mam spokój. Dobra polska firma. Podzespoły japońskie, generalnie dobra alternatywa, dla tego całego drogiego sprzętu
    Cytuj
  • kifonda 19 sty 2015, 5:15
    Myślę, że agregat prądotwórczy ma duży sens i nawet bym się nad tym nie zastanawiał. Wszelkie parametry już musisz ustalić sam albo poprosić obsługę sklepu o pomoc. Może zainteresujecie Cię oferta Castoramy: http://www.castorama.pl/katalog-produktow/narz/agregaty-pr-dotworcze
    Cytuj
  • akbar 28 lut 2015, 23:51
    Po co od razu kupować? Mozesz równie dobrze wypożyczyć.
    Cytuj
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum