Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Czas wolny, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czas wolny

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Jarzebina100 13 paź 2014, 19:39
    U mnie wolny czas pożytkowany jest na spotkania ze znajomymi i spacery z nimi, gotowanie i gry planszowe, ale najszczęśliwszym człowiekiem jestem kiedy z tymi ludzmi uda mi się zaplnować podroz i wszystkie te aktywnosci wykonywac poznajac kulture, specjaly i zabytki nowo poznawanego kraju. Jak coś takiego mi się udaje cieszę się jak małe dziecko. A że własnie ustaliliśmy ze znajomymi wyjazd z Itaką do Rzymu w listopadzie jestem w błogostanie. wielki uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 19 paź 2014, 18:51
    Mało mam czasu wolnego, ale jak już to staram się go wykorzystać na przyjemności lub naukę. Dziś startuje na Ale kino+ nowy serial "Fargo", więc się nastawiłam na oglądanie i nic mnie od tego nie odwiedzie. Lubie oglądać dobre filmy i seriale, wyciszam się i mam pełen relax.
    Cytuj
  • grejs 20 paź 2014, 22:56
    Ja dużo ostatnio ćwiczę: basen, siłownia, fitness, jak była pogoda to też rower. No i książki!
    Cytuj
  • lakaja 21 paź 2014, 18:50
    W czasie wolnym lubię usiądź przed telewizorem i oglądać wszystkie głupie programy na mtv czy vivie. Uwielbiam Piękną i Kujona, Dopasowanych, czy te wszystkie ekipy z Warszawy itp. W wolnym czasie lubię się po prostu odmóżdżyć.
    Cytuj
  • Aniela22 26 paź 2014, 19:39
    A moim zdaniem, bardzo fajnym pomysłem jest wykupienie jakiejś wycieczki rejsowej np do Dubaju. Słyszałam ze na [url=http://rejsy.pl/ ]rejsy.pl[/url] jest taka możliwość. Dla tak cudownych widoków jakie można zobaczyć podczas takiej wycieczki warto o tym pomyśleć. Po za tym nie na co dzień wybieramy sie na takie wycieczki.To moze być niezapomniana podróż.
    Cytuj
  • losia 11 gru 2014, 23:01
    Ja odpoczywam bo w tygodniu ni mam czasu nawet na tożeby dobrze się wyspać
    Cytuj
  • szafranka 2 sty 2015, 15:19
    Ja uwielbiam czytać książki, a mąż relaksuje się na rybach.
    W zimie zazwyczaj przegląda to forum http://forum.wedkuje.pl/f,wiazanie-przyponow-bezposrednio-do-zylki,449430,0.html
    i kompletuje sprzęt na przyszły sezon.
    Dzięki jemu hobby ja mam dużo czasu wolnego na swoje zamiłowania.
    Cytuj
  • wiki58 13 lut 2015, 10:51
    Staram się zawsze ten czas spędzić na sporcie i ruchu.
    Cytuj
  • OrationeMeam 13 lut 2015, 12:50     (ostatnio zmieniony przez autora 13 lut 2015, 12:51, w całości zmieniany 2 razy)
    Czas wolny? Hmmmm, dziś pisanie książki, ale wierzę, że kiedyś longboard ( http://www.snowshop.pl/longboardy ). uśmiech))
    Cytuj
  • Filipek11 14 lut 2015, 14:34
    Ja chodzę dość często na siłkę na ul. Kuflewską na Targówku w Warszawie, bardzo fajny klub, mam karnet, wchodzę i wychodzę kiedy chce bez ograniczeń, dużo sprzętu, bardzo ładne wnętrze, czasem można nawet poznać kogoś ciekawego uśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum