Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Czas wolny, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czas wolny

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aarkan88 11 maj 2015, 10:33
    Ja w czasie wolnym biegam, ćwiczę na siłowni i dużo czytam.
    Cytuj
  • Masa 11 maj 2015, 13:32
    A taką kartę Mylife to gdzie można nabyć? W sklepie jakimś? Czy mozna tez internetowo? nie powiem, ale taka karta byłaby dla mnie ciekawą opcją.
    Cytuj
  • kotek020 12 maj 2015, 13:00
    Ja zakupiłam taka kartę łatwo i szybko przez internet Kartamylife. A teraz jeszcze maja fajna promocjeuśmiech Do końca maja opłata wpisowa tylko kosztuje 1zł uśmiech A jak ja kupowałam to płaciłam 99zł. Wiec teraz wartouśmiech
    Cytuj
  • Masa 12 maj 2015, 19:52
    A jak wygląda w tej karcie MyLife kwestia abonamentu? Zamówić ją można tam na ich stronie internetowej.
    Cytuj
  • kotek020 14 maj 2015, 14:41
    Tak możesz ja zamówić przez internet na ich stronie tam jest ich oferta, kwestionariusz itp.
    Cytuj
  • losia 24 maj 2015, 19:41
    W czasie wolnym często sobie dorabiam korzystam z ofert pracy bo zawsze jakieś dodatkowe pieniądze się przydadzą. A czasem po prostu sobie leniuchuję
    Cytuj
  • Masa 30 maj 2015, 21:09
    Sprawdziłem sobie ich stronę, kartę oczywiście zamówiłem. Widzę, że mają pakiet medyczny, dla mnie to świetna sprawa. Dzięki za wszystko, jestem bardzo zadowolony.
    Cytuj
  • Petrova 1 cze 2015, 0:21
    Dobra decyzja. Mam tę kartę od pół roku i koszt jest w naprawdę mądrej relacji do korzyści. Nie stoję w kolejkach do lekarzy, nie muszę nosić gotówki na zajęcia i mogę przebierać w obiektach w zależności od tego gdzie jestem. Będziesz zadowolony. uśmiech
    Cytuj
  • ogien33 10 cze 2015, 20:43
    Ja też
    Cytuj
  • paulinkaaa2 15 lip 2015, 13:28
    A myśleliście o takich bardziej egzotycznych wakacjach? to chyba niezła przygoda prawda?
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum