Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Gry komputerowe dla dzieci

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gry komputerowe dla dzieci

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aubiergine 28 maj 2011, 0:05
    Mam pytanie czy Wasze dzieci grają w gry komputerowe? Mam synka 5 letniego i dostał od chrzestnej grę na komputer. Ja mu nigdy czegos takiego nie kupowałam i szczerze mówiąc nie chciałam żeby w tym wieku grał na komputerze... ale oni o ty mnie wiedzieli no i taki wybrali mu prezent. Teraz mam dylemat - pozwolić mu grac czy nie? Boję się, że jak zacznie to ciągle bedzie chciał przed tym komputerem siedzieć...
    Cytuj
  • Ronjaa 28 maj 2011, 6:03
    My tylko czasem korzystamy ze stronki ciufcia.pl, ale gier nie kupujemy. Też wolałabym żeby dzieciaki nie grały... niestety przyjdzie taki czas nie mam złudzeńprzymrużenie oka
    Cytuj
  • nafnafff 28 maj 2011, 8:19
    Moja córka ma cztery lata i jeszcze nigdy niczego jej nie pokazywałam w komputerze. Może dlatego, że w pracy non stop przed kompem siedzę i mam dość po powrocie do domu, więc go prawie nie włączam. Wolę spędzić z nią czas na zabawie albo rozmawiając robimy razem obiad. Jakby po powrocie z przedszkola miała w coś grać to już w ogóle nie miałybyśmy kiedy porozmawiać... Ale w przedszkolu mają zajęcia komputerowe i trochę tam grają w gry, ale raczej takie liczenie, nauka literek itp.
    Cytuj
  • PannaDziewanna 28 maj 2011, 9:50
    5 lat to jeszcze ma czas żeby sie wkręcić w gry komputerowe, ale skoro dostał w prezencie... ciężko mu powiedzieć, że nie będzie grał nie? Z kolei jak mu pokażesz to będzie chciał częściej. Wiem coś o tym! Chłopaki mojej siostry tłuką w gry za każdym razem jak ich widzę. Chyba tylko w kościele nie grają.
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 28 maj 2011, 13:36
    A nie możesz mu jako dyskretnie tego schować? Albo podmienić płytę z bajką zamiast tej gry?
    Cytuj
  • 30m1n1k4 28 maj 2011, 16:37
    A co Ty myślisz, że pięciolatka to można tak bajerować? Przecież skoro ją dostał i widział to sie zorientuje, że to nie ta płyta! Dzieci mają fotograficzną pamięć.
    Cytuj
  • Barbra67 28 maj 2011, 20:25
    Uważam, że 5 lat to zdecydowanie za wcześnie żeby dziecko przyzwyczajało się do komputera. Jak raz spróbuje to będzie chciało częściej grać. A to nie jest dobre ani dla jego oczu, ani kręgosłupa, ani psychiki. W szkole i tak będzie miało informatykę, wcześniej nie ma co zaczynać.
    Cytuj
  • franusia 28 maj 2011, 23:08
    No bez przesady, przecież są gry edukacyjne, przeznaczone dla tego przedziału wiekowego więc z tą psychiką to się chyba mylisz. Ale fakt, że to bardzo wciąga. Mój syn grałby całymi dniami gdybym mu nie proponowała innych "rozrywek" ale trzeba zorganizować dziecku czas.
    Cytuj
  • Paniusia 29 maj 2011, 7:06
    U nas ani za bardzo nie ogląda się telewizji, ani nikt nie gra w gry komputerowe więc moje dzieci nie chciały tego dopóki nie poszły do szkoły, bo po prostu tego nie znały. Tyle się dzisiaj mówi o dzieciach, które mają nadwagę i wady postawy, bo za długo siedzą przed komputerem albo telewizorem, że ja bym tę grę dyskretnie schowała na przyszłość. Teraz lepiej pograć jakieś fajne gry planszowe albo coś razem poczytać.
    Cytuj
  • caipirinha 29 maj 2011, 9:22
    Ale skoro to pezent to ja bym pozwoliła mu pograć. Tylko umówić się wcześniej, że np gracie przez godzinę albo dwie i na tym koniec.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum