Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Prezent dla niego

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla niego

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • sloneczko9 17 maj 2016, 7:49     (ostatnio zmieniony przez autora 29 lip 2016, 11:20, w całości zmieniany 1 raz)
    "Tak jakbym czytała o moim bracie.. Bardzo ciężko jest mu cokolwiek kupić bo również jest taki wybredny.. .I tak naprawdę to malo co mu się podoba. Od jakiegoś czasu daje mu na rozne okazje jakieś śmieszne gadżety czy ksiażki. Praktyczne rzeczy takie jak ubrania czy kosmetyki może sobie kupić sam przymrużenie oka

    Tobie również proponuję przejrzeć sobie w sieci katalogi prezentów. Jest tam sporo takich propozycji prezentowych
    http://www.goodies.pl/380-prezenty-dla-meza - na przykład tutaj.
    Świetne sa takie kapcie w kształcie rekinów;
    "
    Cytuj
  • ollla 19 maj 2016, 16:35
    Kolację zrób i już!
    Cytuj
  • jarek7 2 cze 2016, 9:17
    To może allkomat?? Sam jestem kierowcą i posiadam taki gadżet, wiem że się przydaje i każdy facet powinien być zadowolony przymrużenie oka, ile chcesz przeznaczyć na ten zakup? Może go jakoś podpytaj
    Cytuj
  • jackowskyy 12 lip 2018, 12:12
    Odkopuję temat alkomatu, jaki byście polecali do 500-600 zł? Używać na pewno będzie kilka osób, wolę dołożyć więcej ale mec sprawdzony sprzęt i żeby faktycznie pokazywał ile tych promili jest bo różne historie slyzszałem
    Cytuj
  • Romanwier 30 lip 2018, 22:53
    Sprawdź sobie Alkohit X60. Jak będzie używać kilka osób to lejek który jest tam zamontowany to element niezbędny. Do tego dochodzi sam sensor. Używam już 3 rok i działa bez zarzutu. A poprzednie alkomaty padały mi po kilku m-cach.
    Cytuj
  • jackowskyy 23 sie 2018, 11:42
    Dzięki za polecenie, alkohit już u mnie uśmiech i nawet zrobiłem kilka testów, aż się zdziwiłem jak szybko pokazuje wynik, propsy za lejek, to na pewno przy większym gronie chętnych bedzie zbawienne bo nie trzeba będzie ustników zmieniać
    Cytuj
  • Romanwier 24 sie 2018, 22:30
    I który model wybrałeś? Co do ustników to szybko się kończąuśmiech zwlaszcza w sezonie letnim. No i pamiętaj żeby instrukcję przeczytaćuśmiech Niby banał, ale dowiesz się paru ciekawych rzeczy odnośnie przechowywania i użytkowania.
    Cytuj
  • jackowskyy 13 wrz 2018, 12:00
    Wybralem x50, lejek super sprawa, jak była kolejka chętnych do sprawdzenia sie to poszło ekspresowo, zresztą komu by się chciało pamiętać czy ustnik już zmieniony czy nie, tym bardziej po %, dobrze ze wyświetlacz jest spory bo już co niektórzy to by mieli problem z odczytaniem jakby był mniejszy. Instrukcja przeczytana, wiem że nie powinno się trzymać w powyżej i poniżej pewnych temperatur, dlatego nie zostawiam na dłużej w aucie
    Cytuj
  • malamiii 1 paź 2018, 11:44
    Ja ostatnio mojemu narzeczonemu na urodziny kupiłam smartwatcha ze sklepu e-zegarek do dnia dzisiejszego jest bardzo zadowolony z zegarka. Narzeczony uwielbia takie dodatki także z prezentem trafiłam idealnie.
    Cytuj
  • mike012 11 wrz 2019, 13:38
    Zegarki Albert Riele spełnią wymagania każdego, nawet bardzo wymagającego faceta. Ta szwajcarska marka ma ponad 100 letnią tradycję i nowoczesny design.
    Cytuj
1 2 z 2  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum