Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Squash dla początkujących, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Squash dla początkujących

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • casinda_ebe 29 lip 2010, 1:47
    A czy ktoś z was gra w okularach? Słyszałam kiedyś, że tak jest jednak dużo bezpieczniej, ale raczej rzadko widuje się żeby ktoś tego przestrzegał...
    Cytuj
  • saturnin 29 lip 2010, 6:50
    Ja nigdy nie używałem okularów, nigdy mi się nic nie stało. Radzę jednak zainwestować w buty, sam jestem po ciężkiej kontuzji kolana , właśnie przez nieodpowiednie obuwie.
    Cytuj
  • pik_pok 29 lip 2010, 9:11
    Ludzie generalnie bagatelizują wiele rzeczy, a potem zdarzają się tragiczne kontuzje, którym w łatwy sposób można było zapobiec. Międzynarodowa Federację Squash zaleca granie w okularach, dzieci i juniorzy używają ich obowiązkowo. Dorosłych nikt nie zmusi, jednak sam kiedyś spotkałem osobę, która doznała kontuzji oka, właśnie od niefortunnego uderzenia piłeczką. Wybór należy do Ciebie, ja gram w okularach.
    Cytuj
  • wolff 29 lip 2010, 10:20
    Kup najpierw buty i rakietę, a potem pomyśl o okularach. Ja osobiście rzadko ich używam, tylko przy bardzo agresywnej grze. Wiadomo, że zawsze może się zdarzyć kiepska kontuzja. Kiedyś mój znajomy dostał piłką w kość policzkową. Nie da się wszędzie założyć ochraniaczy, więc nigdy nic do końca nie wiadomo.
    Cytuj
  • pik_pok 29 lip 2010, 11:17
    wolff napisał:Nie da się wszędzie założyć ochraniaczy, więc nigdy nic do końca nie wiadomo.
    Ale na oczy są ochraniacze i myślę, że naprawdę warto używać!
    Cytuj
  • Karolcia100 31 gru 2015, 15:38
    Próbowałam squasha ale jednak wolę tradycyjny tenis ziemny uśmiech Grunt to mieć dobre obuwie, dobry sprzęt i być rozgrzanym uśmiech
    Cytuj
  • pio_33 29 sie 2016, 17:25
    Podobno najbardziej kontuzyjny sport, mi jeszcze nic się nie stało wielki uśmiech tak dla pocieszenia przymrużenie oka
    Cytuj
  • olakoniesz 25 sty 2017, 11:01
    Planuję w najbliższym czasie pierwszy raz wybrać się na squasha, tak rekreacyjnie. Najpierw muszę się przekonać czy taka forma wysiłku mi odpowiada uśmiech czy buty sportowe do biegania wystarczą na razie na te kilka razy gry? macie jakieś rady, żeby pierwsze spotkanie ze squashem nie zamieniło się w klęskę? uśmiech
    Cytuj
  • jolii23 22 lut 2017, 15:58
    Sport fajny ale trzeba mieć wytrzymałość.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum