FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wakacje marzeń

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aguuu 12 wrz 2012, 14:35
    Ostatnio zastanawiałam się, gdzie pojechać na wakacje i zmusiło mnie to również do refleksji o tym, że być może powinnam się przeprowadzić i zamieszkać w miejscu dla mnie stworzonym. Problem tylko taki, jak odkryć to miejsce?
    Szukałam inspiracji na internecie i natrafiłam na ten oto quiz:

    Dowiedziałam się, że moje miejsce to Prowansja uśmiech
    A jakie jest Twoje? Sprawdź!
    wybierzesz się tam na wakacje?
    Cytuj
  • zylek 10 paź 2012, 12:26
    Nie mamy wielkich wymagań. W tym roku wystarczający był dla nas Bobolin - pensjonat Jędruś
    Było naprawdę super. Czego chcieć więcej? ;-)
    Cytuj
  • Vicen 12 paź 2012, 9:47
    Szczerze mówiąc ja też nie jestem takim marzyciele. Każde wakacje to wakacje marzeń, a do pełnego relaksu wystarczy mi piwko i wędka (no i odpoczynek od żony wielki uśmiech). Takie wędkarstwo to mi pasuję, odpoczynek z kumplami, z dala od hałasu!
    Cytuj
  • AnkaN 7 sty 2013, 14:55
    Ha! Wyszła mi Chorwacja - Split już zwiedziłam w 2008 roku, to może teraz pora na inny region? W sumie nie obraziłabym się, gdybym tam zamieszkała na stałe, tylko poproszę jakąś spokojniejszą okolicę, lżejszą od tłumu turystów, może być dalej do morza, ale byle mniej tłoczno. A tak realnie to może faktycznie pora wybrać się na wakacje w jakieś ciepłe kraje?
    Cytuj
  • baldymora 8 sty 2013, 10:29
    Jedyne miejsce jakie chciałbym zwiedzić to Indie i ten legendarny Tadż Mahal. Nic tak mnie nie urzekło ze wszystkich zdjęć jak właśnie ta piękna budowla. Chciałbym je kiedyś zobaczyć.

    Cytuj
  • luna129 22 sty 2013, 10:23
    Moje wakacje marzeń to podróż do australii
    Cytuj
  • oxytocin 23 sty 2013, 18:02
    Mnie to się marzy to... Jedyna nadzieja, że może szefa da się namówić, na taki motywacyjny wyjazd wielki uśmiech
    Cytuj
  • hasanna 10 lut 2013, 12:45     (ostatnio zmieniony przez autora 10 lut 2013, 12:45, w całości zmieniany 1 raz)
    mnie w quizie wyszło, że powinnam zamieszkać w Australii...niby spoko, ale słyszałam, że tam jest bardzo dużo pająków, a z nimi zwykle nie żyję w zgodzie
    Cytuj
  • erykit 8 mar 2013, 12:05
    Australia jest fajna ale dla wielu niedostępna dlatego warto szukać wczasów bliżej może Turcja? można tam tanio i fajnie spędzić urlop.
    Cytuj
  • blue-green 11 mar 2013, 18:30
    W tym roku moja znajoma wyjeżdża do Londynu chyba z firmą sprach kafe jej angielski jest raczej kiepski wiec chce połączyć wakacje z nauką angielskiego, spodobała się mi ta opcja - zastanawiam się żeby mój francuski sprawdzić i też wybrać się na taki urlop ale do Paryża
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum