Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Lokata, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lokata

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 5 sie 2016, 23:26
    Na pewno plus lokat jest taki, że są bezpieczne. Na pewno na lokacie nie stracimy pieniędzy. Fajne są też konta oszczędnościowe, na koncie Zośka Pro w Idea Banku masz 3%, a jednak w razie potrzeby możesz z pieniedzy skorzystać, nie tracąc tego, co już wypracowały.
    Cytuj
  • Chan 9 sie 2016, 22:41
    Widzę, że dyskusja się rozwinęła pod moją nieobecność przymrużenie oka Według mnie lokaty krótko terminowe są dobre, ale lokata na dłuższy okres czasu obecnie bardziej do mnie przemawia. Wolę żeby moje pieniądze dłużej poleżały, ale i zarobiły w tym czasie. W Idea Bank pojawiła się teraz lokata SIERPNIOWA. Jest na 2,25% w skali roku, ale można na nią włożyć kwotę już od 500zł i nawet na 7 miesięcy.
    Cytuj
  • lucy77 10 mar 2017, 18:11
    Lokaty się teraz niezbyt opłacają...
    Cytuj
  • trajeljo 4 kwi 2017, 10:59
    Zarówno lokata jak i konto oszczędnościowe jest dość opłacalne, pod warunkiem, że nie bierzesz tego jak matoł (wybaczcie). Jest mnóstwo dobrych kont oszczędnościowych, lokat - ogólnie możlwości oszczędzania. Jako pierwszą lokatę/konto oszczędnościowe można wybrać np Getinbank, ma całkiem spoko ofertę na start.
    Cytuj
  • ZoHaHa 19 kwi 2017, 21:27
    Ja sobie ostatnio założyłam z polecenia znajomych lokatę welcome w lion's banku. 3% dla nowych klientów na 40 dni, więc całkiem nieźle. Akurat mieliśmy wolną gotówke, ale latem będziemy jej potrzebować, więc nie chcieliśmy kasy zamrażać na pół roku.
    Cytuj
  • czarnaJagoda 20 kwi 2017, 23:21
    Nie siejmy paniki polisolokatami. przymrużenie oka Wątek jest o lokatach, te z tego co wiem są raczej bezpieczne, więc nie zakładajmy z góry czarnego scenariusza. Swoją drogą, ja sama bym raczej nie zaryzykowała usług kancelarii, której nawet nie znam z nazwy, Wrocław daleko, ale gratuluję pomyślnego rozwiązania sprawy . A tak już wracając do tematyki lokat, to zaciekawił mnie ten krótki czas w lion's bank. Trzeba zakładać konto przy tej lokacie @ZoHaHa?
    Cytuj
  • ZoHaHa 22 kwi 2017, 22:33
    Nie trzeba, to jest lokata dla nowych klientów, ale nie wymagają przy niej żadnych dodatkowych produktów.
    Cytuj
  • czarnaJagoda 25 kwi 2017, 19:42
    Skoro tak to muszę przyjrzeć się jej bliżej. Kto wie, może znajdę tam jeszcze coś dla siebie. uśmiech Dziękuję za polecenie.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum