Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Odszkodowanie - wypadek samochodowy, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Odszkodowanie - wypadek samochodowy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • maciejewskaa 29 cze 2013, 23:53
    A słyszał ktoś o tym, że niby to Europejskie Centrum Odszkodowań odkupuje w całości szkody? Piszę "niby", bo słyszałam o tym na przystanku jak dwie babki o tym rozmawiały. Skąd miały takie info to ja tego nie wiem, ale fajnie by było, gdyby to była prawda uśmiech
    Cytuj
  • DuzeOdszkodowania 15 lip 2013, 9:59
    Dbamy o jakość. Mamy wysoką skuteczność i zapewniamy obsługę ze strony adwokatów.

    Bezpłatnie konsultujemy w sprawach o odszkodowania:
    Cytuj
  • mikolaj898 17 sie 2013, 23:21
    maciejewskaa napisał:A słyszał ktoś o tym, że niby to Europejskie Centrum Odszkodowań odkupuje w całości szkody? Piszę "niby", bo słyszałam o tym na przystanku jak dwie babki o tym rozmawiały. Skąd miały takie info to ja tego nie wiem, ale fajnie by było, gdyby to była prawda uśmiech
    Coś o tym słyszałem, a właściwie czytałem jakiś artykuł, ale coś mi się nie chce wierzyć, żeby było tak pięknie.
    Cytuj
  • 22 sie 2013, 1:11
    hmm... bardzo ciężka sytuacja, odszkodowanie z OC napewno otrzymasz, a odszkodowanie od kierowcy zależy od twoich obrażeń, w przypadku złamania ręki to możesz liczyć na jakieś drobne odszkodowanie jeśli takowe wogóle będzie...
    Cytuj
  • legisforte 20 lis 2013, 14:12
    od kierowcy nie dostanie nic, chyba że kierowca wysiadł z auta po zdarzeniu i złamał rękę poszkodowanemu ... - nie komentuj więcej bo żal d...pe ściska, jak taki doradca się odzywa
    Cytuj
  • 4 gru 2013, 15:36
    Wszystko zależy od dobrej woli kierowcyprzymrużenie oka A co z polisą Autocasco? Może z tej polisy można coś uzyskać?
    Cytuj
  • majek1234 26 gru 2013, 11:44
    Mi się wydaje, że w takim przypadku po prostu spisuje się oswiadczenie, bez konieczności momentami wzywania policji i narazania na koszty innych uczestników wypadku. (mandat).
    Cytuj
  • Koniczynka55 15 sty 2014, 1:50
    W takich sprawach warto zasięgnąć opinii osób, które się na tym znają. Z tego co pamiętam,to firma Meritum z Łodzi ma na swojej stronie formularz kontaktowy, poprzez który można uzyskać darmową poradę odnośnie odszkodowania za wypadek drogowy. Poza tym wynagrodzenie pobierają w przypadu wyegzekwowania jakiejś należności. No i na temat samej prawnik Agnieszki Mikołajczyk czytałam dużo dobrego.
    Cytuj
  • lejdii 15 sty 2014, 11:42
    wszelkie szkody komunikacyjne można zgłaszać do Naprawy, likwidacja szkód i ogólna dbałośc o Klienta, aby wszystko miało pozytywne zakończenie. Zachęcam do zapoznania się z ofertą.
    Cytuj
  • ADAMO25 12 lut 2014, 15:44
    witam serdecznie czy zlecenie jest aktualne nadal jeśli tak proszę o kontkatk666201995
    Cytuj