Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Czy warto inwestować w szkolenie pracowników?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto inwestować w szkolenie pracowników?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 z 6  
  • michalrecd 18 kwi 2012, 10:53
    Niektore szkolenia online udostepniaja tez nagrania ze swoich szkolen. Moze wziac udzial a jak nie moze ktos osobiscie to pozniej sobie obejrzy na swoim komputerze?
    Cytuj
  • VictoriaB 23 kwi 2012, 13:35     (ostatnio zmieniony przez autora 23 kwi 2012, 13:36, w całości zmieniany 1 raz)
    Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu przez internet, ale szkolenia na żywo mają zdecydowanie więcej walorów, jeśli miałabym wybrać rodzaj szkolenia, to zdecydowałabym się jednak na takie w realu.
    Cytuj
  • KGM 31 lip 2012, 13:06
    Bez dwóch zdań, szkolenia na żywo są lepsze. Przede wszystkim mamy możliwość konfrontacji z innymi uczestnikami szkolenia, poznania ich opinii, poglądów. A jeśli chodzi o wysyłanie pracowników na szkolenia to jestem zdecydowanie za. Szkolenia są bardzo dobrym elementem podnoszącym kwalifikacje pracowników, ale rzeczywiście muszą być odpowiednio dobrane. Przede wszystkim to od firmy zależy jakie kompetencje swoich pracowników planuje rozwijać. Dlatego warto współpracować z firmami które tworzą kompleksowe projekty rozwojowe.

    Cytuj
  • rudapaskuda 2 paź 2012, 15:48
    To prawda, szkolenia stacjonarne to interakcja, wspólne wykonywanie działań, uczenie się w praktyce - nie ma lipy! Szkolenie pracowników wpływa na wizerunek firmy i dodaje klasy - takie poważne traktowanie
    Cytuj
  • bajcz 3 paź 2012, 13:48
    Oczywiście, że tak. Musisz jakoś zachęcić pracownika do zostania w Twojej firmie. W przeciwnym razie pójdzie gdzieś indziej.
    Cytuj
  • VictoriaB 8 lut 2013, 13:47     (ostatnio zmieniony przez autora 8 lut 2013, 13:47, w całości zmieniany 1 raz)
    Z tym zachęcaniem szkoleniami to nie byłabym taka pewna, pracownicy wolą być inaczej motywowani. Ale gdzieś słyszałam o firmie, która jako nagrodę daje pracownikom możliwość uczestniczenia w szkoleniu - jakimkolwiek - to pracownik wybiera tematykę. Przeglądnęłam ofertę szkoleń i jeśli takie szkolenie miałoby być tyko dla mnie to wybrałabym może szkolenie interpersonalne - takie mam szkoleniowe marzenie.
    Cytuj
  • Swojezdanie 26 lut 2013, 12:04     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lut 2013, 12:05, w całości zmieniany 1 raz)
    Wszystko zależy od rodzaju szkolenia, jego jakości, uzasadnienia, dlaczego pracownik powinien odbyć takie, a nie inne szkolenie, i motywacji, bo jak człowiek nie chce się niczego nauczyć, to się po prostu nie nauczy. Mój partner miał w pracy szkolenie na suwnice, bo szef sobie wymyślił, że każdy ma to mieć i móc zastąpić kolegów z innych działów, gdy będą nieobecni. Nie był to jednak kurs tylko dla zdobycia uprawnień i posiadania dodatkowego zaświadczenia, po zakończonym szkoleniu wszyscy mieli egzamin i jak się go nie zdało, to miało się nieprzyjemności w pracy :-/ Teraz Misiek ma dodatkowy kurs i już dwa razy musiał iść na nadgodziny, bo znajomy poszedł na L4 i potrzebne było zastępstwo.
    Cytuj
  • Coach 2 mar 2013, 13:13
    Czy warto inwestować w pracownika. Hmm zróbmy taki przykład.
    Masz osobę która zarabia dla Ciebie 1 000 000 PLN w ciągu roku.
    Po szkoleniu może zacząć zarabiać o 10% więcej czyli 100 000 PLN na rok.
    Czy warto wydać np 10 000 aby wyszkolić tą osobę?

    Albo 2 przykład
    Masz osobę która zarabia dla Ciebie 1 000 000 PLN w ciągu roku.
    Po coachingu może zacząć zarabiać o 10% więcej czyli 100 000 PLN na rok. Oraz dzięki zastosowanym metodą sama będzie potrafiła zwiększyć wyniki sprzedażowe co roku o 5% czyli:
    - w 2 roku zarobi dla Ciebie 1 155 000
    - w 3 roku zarobi dla Ciebie 1 212 750
    - w 3 roku zarobi dla Ciebie 1 273 387

    Więc co powiesz o inwestycji która na czysto z 10 000 złotych robi 741 137 PLN?

    Coaching biznesowy jest jedną z najpewniejszych inwestycji jakie możesz podjąć.

    Poza tymmcoaching jest efektywny i przynosi wymierne rezultaty.
    Cytuj
  • olanowik 9 maj 2013, 9:40
    każda inwestycja w siebie się opłaca. Polecam szkolenia z wózków widłowych organizowane przez firmę BEST.
    Cytuj
  • Spidi4 27 mar 2014, 17:37
    Pewnie że warto, bardziej wykształcony pracownik to same korzyści dla pracodawcy. Mnie osobiście bardzo zainteresował ten kurs NLP http://adamgrzesik.pl/certyfikowany-praktyk-nlp-biznes/ , prowadzony przez Pana Adama Grzesika. Chciałabym namówić moja szefową żeby zorganizowała coś takiego dla nas. Czytałem trochę o NLP i chciałbym się dowiedzieć jeszcze więcej.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum