Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak i gdzie reklamować sklep internetowy?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak i gdzie reklamować sklep internetowy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 z 5  
  • konto_usuniete_366861 14 wrz 2013, 20:37
    Czy reklama na Facebooku faktycznie nie daje żadnego efektu? Mimo możliwości określenia grupy docelowej? Zastanawiam się nad reklamą na FB (tą płatną), tylko nie wiem czy jest sens...
    Cytuj
  • 17 wrz 2013, 12:05
    Ja osobiście proponuję iść w kampanię adwords i kampanię na FB. Najbardziej efektywne. Kosztowne ale szybko się zwraca.
    Cytuj
  • charlotte1991 24 wrz 2013, 19:50
    Tak, adwords-y są skuteczne. U mnie się świetnie sprawdziły. Można też skorzystać z marketingu szeptanego z tego co wiem również pomaga przyciągnąć klientów.
    Cytuj
  • 25 wrz 2013, 12:21
    Reklama reklamą, ale nikt nie polecił odpowiedniego SEO.
    To głównie wysoka pozycja w wyszukiwarkach przekłada się na ogrom odwiedzin i masę klientów.
    Wszystkie dodatkowe opcje, jak porównywarki cen, Facebook, katalogi są niczym w porównaniu z wysoką pozycją w Google.
    Cytuj
  • Acerra 27 wrz 2013, 14:49
    A moim zdaniem reklama na Facebooku jest bardzo skuteczne, wielu ludzi tam teraz jest i jak przez przypadek pozna nasza firmę to już duży sukces. No i pozycjonowanie i i marketing szeptany. Tak można bardzo szybko [url=http://] rozreklamować[/url] swój sklep w internecie.
    Cytuj
  • michal67 29 wrz 2013, 12:11
    Jesłi już masz wykorzystujesz SEO i masz konto facebook ( a to podstawa w sklepie internetowym), pomyśl nad wykorzystaniem [url=http://] programów do tworzenia emailingów [/url] daje wszystko co potrzeba czyli: formularz zapisu na newsletter, szablony emailingów , system raportowania wyników kampanii oraz bardziej zaawansowane opcje jak targetowanie czy marketing automation.
    Cytuj
  • rokis5 16 lis 2013, 15:13
    Tutaj można bardzo dobrze promować sklep - oczywiście, nie należy przesadzać, żeby nie wyszło, że spam. Ogólnie też podobne strony są świetne do promocji.
    Cytuj
  • szarlottka 17 lis 2013, 14:07
    Ja reklamuję sklep za pomocą pozycjonowania i ulotek. Jakiś czas temu czytałam o mailingu na i zastanawiam się czy z niego też nie skorzystać. Co sądzicie?
    Cytuj
  • 28 kwi 2014, 15:43
    A co sprawia, że Ci Skuteczni są tacy skuteczni?
    Cytuj
  • 29 kwi 2014, 17:12
    Reklama na facebooku to podstawa, ale nie należy na tym kończyć promocji.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum