Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak kształtować wizerunek firmy?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak kształtować wizerunek firmy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 10  
  • PaulinaK85 6 paź 2014, 18:52
    Na wizerunek firmy wpływa tak dużo elementów, że w dzisiejszych czasach jego kształtowanie to naprawdę niełatwa sprawa przymrużenie oka Czy mamy stronę www, wygląd tej strony, jej zawartość, identyfikacja wizualna, jakość usług/produktów, zachowanie pracowników... i jeszcze wiele innych. A najgorsze jest to, że długoletnie budowanie dobrego wizerunku może łatwo zniszczyć jedna wpadka czy opinia złośliwego klienta. Oczywiście, nie oznacza to, że nasze starania są bezcelowe uśmiech Sporo zależy też od branży i rodzaju naszej działalności. Poza zadbaniem o wspomniane już przeze mnie elementy, ja bym pomyślała też np. o cyklicznych promocjach - klienci zawsze dobrze to odbierają uśmiech Hm, dobrze też pokazać klientowi, że jest dla nas ważny nie tylko w momencie dokonywania transakcji. Co mam na myśli? Choćby wysłanie zwykłych życzeń świątecznych czy okolicznościowych, a do tego można dołączyć jakiś rabat (pomocny tu może być fanpage na FB, przez profile naszych fanów znajdziemy daty urodzin i ważnych rocznic). To są małe gesty, ale wg mnie ocieplają wizerunek firmy. No i przede wszystkim trzeba przemyślanie wybrać kanał komunikacji z klientem. Ja się zdecydowałam na powiadomienia smsowe - korzystam już jakiś czas z usług i jestem zadowolona. Jest tanio, szybko i skutecznie. [url=http://serwersms.pl/zastosowania]Tutaj[/url] znajdziecie przykładowe zastosowanie w zależności od branży. Jak dla mnie, firma korzystająca z takiego narzędzia (zamiast nudnych maili np.) będzie ciekawsza i bardziej atrakcyjna. A o to nam chyba chodzi, prawda? uśmiech
    Cytuj
  • Marika1987 8 paź 2014, 14:09     (ostatnio zmieniony przez autora 8 paź 2014, 14:09, w całości zmieniany 1 raz)
    Ciekawa opcja z tym złotym nr na allegro, czy ktoś już z tego korzystał? Wszystko było w porządku?
    Cytuj
  • w-oksana 9 paź 2014, 11:44
    ja mam konto w getin banku, co ja moge powiedziec? mi osobiscie bardzo odpowiada taki system, bo jestem ze wszystkim na biezaco, żaden przelew mi nie umknie, a milo dostać sms, że cos przyszło na konto wielki uśmiech
    Cytuj
  • moogr 10 paź 2014, 8:54
    w-oksana napisał:ja mam konto w getin banku, oni korzystają z uslug [url=https://]wzornictwo przemysłowe[/url]. hm, co ja moge powiedziec? mi osobiscie bardzo odpowiada taki system, bo jestem ze wszystkim na biezaco, żaden przelew mi nie umknie, a milo dostać sms, że cos przyszło na konto wielki uśmiech
    Ja mam konto w WBK i też jestem zadowolony. Wszystko zawsze na czas, smsy od razu i nigdy nie było problemów, jak chociażby w PKO.
    A jeśli chodzi o pytanie, czyli wizerunek firmy, to wg mnie powinna być ona reprezentowana przez pracodawcę i pracowników na różnego rodzaju eventach.
    Cytuj
  • charlotte1991 13 paź 2014, 7:39
    Ja staram się spełniać w 100% wymagania klientów i wymyślam co chwilę różne promocje. Dzięki temu w pół roku zdobyłam całą masę klientów. Mam też stronę internetową, którą pozycjonuję. Zastanawiam się też nad Voice Mailingiem, wydaje mi się, że dzięki niemu mogłabym zdobyć jeszcze większe grono klientów. tradycyjny mailing mnie nie zadowala więc pomyślałam, że wiadomości głosowe będą 1000 razy lepsze.
    Cytuj
  • Aniela22 25 paź 2014, 17:44
    Z tego co ja sie ostatnio dowiedziałam , to teraz bardzo fajna formą dotarcia do klienta jest Voice mailing. Wydaje mi sie ze dzięki temu możan dużo skuteczniej dotrzeć do klienta i ukształtować sobie wizerunek w jego oczach.
    Cytuj
  • erykit 5 lis 2014, 8:44
    Ja bym stwierdził,ze bardzo dobrą drogą dotarcia do klienta są serwisy społecznościowe. Na przykład facebook.
    Sam jakiś czas temu zainwestowałem w fan page. Wprawdzie na początku próbowałem prowadzić go samemu niemniej nie odnosiło to żadnego skutku.
    Obecnie korzystam z usług profesjonalnej firmy.
    Cytuj
  • dooo 18 lis 2014, 6:32
    Najważniejszy jest szacunek do klienta i wywiązywanie się z umówprzymrużenie oka Reklama również jest bardzo ważna trzeba jedynie zastanowić się jaka kampania będzie najlepsza dla danej firmy. My zdecydowaliśmy się na pozycjonowanie i kampanię sms-ową. Chcemy dotrzeć do jak największej liczby osób w nienachalny sposób bo to też ma duże znacznieprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Nagietkowa 19 lis 2014, 0:56     (ostatnio zmieniony przez autora 19 lis 2014, 0:57, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja proponuję w tej kwestii skorzystać z usług profesjonalistów. Może zerknij sobie na ofertę tego studia brandingowego: [url=http://nohau.pl/] http://nohau.pl [/url]? Słyszałam, że tego typu rozwiązania są naprawdę skuteczne. Bo chodzi głównie o to, by opracować przemyślaną, ale nieschematyczną strategię, która pomoże nam stworzyć spójny wizerunek marki i umocnić go na rynku oraz wyróżnić na tle konkurencji. Z usług agencji, do strony której link podałam, korzystał nawet Urząd Miasta Krakowa. Słyszałam, że to sprawdzone studio.
    Cytuj
  • wiki878 19 lis 2014, 15:29
    Moim zdaniem na wizerunek firmy składa się wiele czynników. Najlepiej skorzystać z pomocy jakiejś agencji marketingowej, która obmyśli plan kampanii i wprowadzi go w życie. Na własną rękę nie a sensu działać. Ja mam salon fryzjerski i kosmetyczny od roku i bardzo staram się dbać o swoich klientów. Ostatnio znalazłam na firmę, która zajmuje się marketingiem zapachowym i chcę nawiązać z nimi współpracę. Chcę aby w moim salonie ładnie pachniało bo podobno zapach to najlepsza reklama. Na ulotki, plakaty itd nie zwrócą uwagi a pięknym zapachom mało kto się oprze.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum