Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak założyć sklep internetowy?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak założyć sklep internetowy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 z 5  
  • 18 gru 2013, 11:57
    To chyba oczywiste, że w studiu wyjdą najlepiej uśmiech
    Cytuj
  • 20 gru 2013, 15:51
    Najlepiej kupipć gotowy i zapisac się na szkolenie w ramach zakupionego skryptu. Tak jest najwygodniej.
    Cytuj
  • trya 12 sty 2015, 13:15
    francik napisał:Ciekawy poradnik - ja polecam ci zestaw poradników znajdujący się na stronach AptusShop - sklepy internetowe. Ostatnio pojawiła się nowość czyli wywiady z ludźmi, którzy bezpośrednio prowadzą biznes poprzez sklep internetowy. To spojrzenie niejako z drugiej strony fajnie komponuje się z suchą wiedzą nazwijmy to teoretyczną. Właśnie dobrze dobrana i wykorzystana wiedza pozwala liderom na rynku e-commerce się rozwijać mimo kryzysu.
    Nie wiem, zobaczyłem stronę nie bardzo mi się spodobało, jak korzystałem ze sky-shop tak i będę korzystać, ale ciekawie zobaczyć konkurencją.
    Cytuj
  • quato 21 sty 2015, 13:19
    Jeśli potrzebuje się adresu do rejestracji firmy, a nie chce się rejestrować we własny domu, to można skorzystać z usługi wirtualnego adresu.
    Cytuj
  • trya 23 mar 2015, 12:25
    quato napisał:Jeśli potrzebuje się adresu do rejestracji firmy, a nie chce się rejestrować we własny domu, to można skorzystać z usługi wirtualnego adresu.
    a można szczegóły adresu wirtualnego?
    Cytuj
  • koonik 25 mar 2015, 15:00
    Z tego, co wiem, to trzeba jeszcze kupić odpowiedni program do prowadzenia takiego skepu
    Cytuj
  • kosmiczna 27 mar 2015, 15:22
    Samo założenie biznesu generalnie nie jest trudne. Problem zaczyna się gdy chcemy o nim powiedzieć innym ludziom-naszym potencjalnym klientom i nie wiemy jak.
    Dobrze jest wtedy zlecić to po prostu firmie i wtedy mamy pewność, że wszystko będzie grało.
    Cytuj
  • Sajana 5 kwi 2015, 4:14
    Nikt jeszcze w tej dyskusji nie zwrócił uwagi na kwestie prawne funkcjonowanie sklepu internetowego. Sklep w Internecie działa nieco inaczej niż w realu, więc i inne przepisy go dotyczą. Niedawno te przepisy zmieniły się w dość istotny sposób. Warto się z tym zapoznać, bo kary za nieprzestrzeganie są dość surowe. Polecam artykuł: http://www.gazetainwestycyjna.pl/zmiany-w-prowadzeniu-sklepow-internetowych/
    Cytuj
  • trya 28 kwi 2015, 16:15
    koonik napisał:Z tego, co wiem, to trzeba jeszcze kupić odpowiedni program do prowadzenia takiego skepu
    co Pan myślę o tym oprogramowaniu sky-shop?
    Cytuj
  • julitka0007 30 kwi 2015, 13:28
    Jeśli masz jakiekolwiek problemy ze założenie sklepu online to z pewnością niejedna [url=http://www.xelibri.pl/#!/section/content-oferta]agencja interaktywna[/url] ci pomoże. Mogą ci stworzyć sklep na jakimś darmowym skrypcie, komercyjnym lub też własnym - dedykowanym. Wszystko zależy od twojego budżetu.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum