Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak zintegrować pracowników?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zintegrować pracowników?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 z 5  
  • albani 5 wrz 2014, 12:16
    Pracowników musisz poznac zanim zaczniesz ich motywować a to dlatego, że musisz poznac ich potrzeby. Każdy człowiek ma inne i na każdego inny sposób motywacji będzie inaczej działał. Myślę, że miesiąc to jeszcze za krótko aby ich poznać, daj im i sobie troszkę więcej czasuuśmiech
    Cytuj
  • marysia8383 22 wrz 2014, 21:49
    Ciężko ostatnio o dobrą atmosferę w pracy, szczególnie w dzisiejszych czasach. Ale ludzi warto zbliżyć, co prawdo ludzie są różni i nie wszystkich musi interesować to samo. Ale warto spróbować. Napewno najlepszą integracją jest wspólna zabawa. Na takim spotkaniu współpracowników można ludzi rozruszać fotobudką, to się naprawdę sprawdza. Każdy lubi robić sobie fotoselfie. Lody zostaną przełamane bo każdy będzie śmiał się z każdego.
    Cytuj
  • Glinka 16 paź 2014, 17:15
    Nasz szef wysłał nas do Zielonej Polany na wyjazd integracyjny. Świetnie miejsce na integrację- basen, sauna, kort tenisowy, stadnina, quady. Takie zabawy zbliżają przymrużenie oka Wieczorem usiedliśmy na dworze przy ognisku i pieczonym prosiaku i bawiliśmy się do białego rana.
    Cytuj
  • zylek 8 gru 2014, 13:06
    Miejscówka nazywa się Zielona Polana w Łączkach. W tej okolicy niczego bardziej atrakcyjnego nie znajdziecie, tym bardziej biorąc pod uwagę pakiet. Największy plus - atrakcje i okolica, smaczne jedzenie, a poza tym wiem, że szefowie nie zapłacili za całość jakoś specjalnie dużo, to była okazja.
    Cytuj
  • goplaneczka 29 gru 2014, 16:42     (ostatnio zmieniony przez autora 29 gru 2014, 16:43, w całości zmieniany 1 raz)
    to prawda, ja także uważam, że wyjazdy integracyjne dobrze działają na ludzi: - oni nam organizowali imprezy firmowe, naprawdę było super
    Cytuj
  • zylek 15 sty 2015, 9:43
    Integracja działa o ile miejsce jest dopracowane. Nie oczekujcie, że integracja będzie skuteczna w momencie, kiedy jest organizowana byle gdzie. U nas Zielona Polana w Łączkach nie była wybrana przypadkowo - wspólnie szukaliśmy czegoś w zakresie ceny do jakości. I miejsce dobraliśmy genialnie, bo w sumie szef za niewielką kasę zapewnił nam mega zabawę ;-)
    Cytuj
  • kieta 15 sty 2015, 12:29
    Czasu od założenia tematu minęło sporo. Jakieś pozytywy widać? uśmiech
    Cytuj
  • szarlottka 14 mar 2015, 6:40
    Najlepsze są imprezy integracyjne lub wycieczki motywacyjne dla pracowników. Pomaga to w polepszeniu relacji i stworzeniu zgranego zespołu uśmiech My co jakiś czas organizujemy takie wyjazdy.
    Cytuj
  • Mirka85 5 cze 2015, 9:35
    Szef mojego męża często organizuje imprezy integracyjne a ostatnio zafundował pracownikom wyjazd. Pomysł rewelacyjny , muszę przyznać uśmiech
    Cytuj
  • mikola 4 gru 2015, 12:52     (ostatnio zmieniony przez autora 4 gru 2015, 12:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Moim zdaniem warto postarać się zorganizować ciekawy, niestandardowy wyjazd, który nie będzie ograniczał się tylko do imprezy i picia alkoholu. W sumie dużo zależy od branży firmy oraz samych pracowników, tak czy inaczej ja stawiałabym na wyjazdy tego typu - http://www.drivingexperience.pl/oferta/eventy-motoryzacyjne . Wbrew pozorom imprezy motoryzacyjne na torach wyścigowych, mają szansę zainteresować także Panie.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum