Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Własne biuro czy wspólne biuro (coworking), strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Własne biuro czy wspólne biuro (coworking)

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 z 4  
  • blue-green 16 mar 2013, 12:55
    Nie wyobrażam sobie pracy w domu- nie potrafiłabym się skoncentrować -dlatego wynajem biura nawet jak najmniejszego jest jak dla mnie jedynym rozwiązaniem. Serwis BiuroDowynajęcia.pl dla takich jak ja -poszukujących
    Cytuj
  • Agnieszkka 18 cze 2013, 20:39
    Dokładnie, raz nawet próbowałam, jak złamałam nogę. Postanowiłam sobie że będę pracować w domu dopóki nie zdejmą mi gipsu, ale nie dało rady, bo nie mogłam się zmotywować. Zawsze coś było do roboty innego.
    Ostatnio przeglądałam oferty w Warszawie i z tego co znalazłam, to nie jest to wcale takie drogie. W Co&Work biurko dla matki kosztuje 350 zł za miesiąc, można wynajmować sale konferencyjne za 25 zł./h
    Nie wiem jak w innych miastach, ale jak na stolicę to chyba dobra cena.
    Cytuj
  • pati09 1 lip 2013, 0:24
    Gdyby samemu chciałoby się założyć własną firmę i wynajmować lokal to koszty byłyby ogromne. Wynajmowanie biurka w CO&WORK na prawdę się opłaca. Ja płacę jedynie 400 zł na miesiąc, a lokalizacja i atmosfera panująca w biurze jest wyśmienita.
    Cytuj
  • Elwirra 7 lip 2013, 21:33
    Fajna lokalizacja tego biura na Woli, wszystko mieści się w starej fabryce, no i dojazd łatwy z centrum. Mają ciekawą ofertę dla młodych mam.
    Cytuj
  • Crumpy 17 lip 2013, 9:44
    Coworking jest swietnym pomyslem na biznes, kasa sie kreci jak swieze bleczki uśmiech
    Cytuj
  • Borsuk7000 14 sie 2013, 11:29
    Jednak uważam, że najlepszy pomysł to własne biuro, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Wbrew pozorom biuro w dobrej lokalizacji wcale nie musi być drogie.
    Cytuj
  • brakujaceogniwo 14 sie 2013, 14:40
    jak dla siebie, to sama osobiście korzystałam na początku ztakiego wspólnego miejsca. Z czasem przeszlam na własne biuro, gdzie mam dodatkowy pokoj dla wlasnie celów coworkingowych uśmiech
    Cytuj
  • michal67 15 wrz 2013, 18:54
    Ja bym jeszcze wspomniał o trzeciej formie jakim są wirtualne biura.
    Cytuj
  • 17 wrz 2013, 12:07
    Wspólne biuro to najlepsze rozwiązanie na początek. Nie ma co się zastanawiać. Jak firma wyjdzie na prostą wtedy można iść w wyższe koszta.
    Cytuj
  • Kajetan_Ba 18 wrz 2013, 12:30
    A nie lepiej pracować w domu u siebie? po co iść do biura?
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum