Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Doładowanie komuś telefonu.

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Doładowanie komuś telefonu.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Komputery, Internet, telefony 1 2 3 z 3  
  • Natsan 6 paź 2014, 9:59
    Mam takie pytanie czy ktoś kojarzy aplikację mPotwór ? Jestem w tej chwili za granicą a potrzebuje doładować telefon mamie, bo Ona niestety nie bardzo sobie z tym radzi. Czy jeśli ściągnę tę aplikację to będzie możliwość doładowania z za granicy czy nie? Chodzi dokładnie o te https://www.youtube.com/watch?v=wu8lE-yyeKQ ewentualnie może ktoś zna jakieś inne skuteczne sposoby?
    Cytuj
  • AMD64 6 paź 2014, 10:45
    ja korzystam z konta ING z mobilnym dostępem i takich dziwactw nie ma sensu używać.
    Jeszcze jakieś karty kredytowe, kody CVV i inne. Po co to komu?
    Inne banki też oferują doładowanie telefonu nawet taki dinozaur jak PKO.
    Cytuj
  • martinus22 11 sty 2015, 22:36
    Nie musisz mieć żadnej aplikacji. Wejdź sobie na stronę doladujtelefon.pl i masz do wyboru sieć w jakiej chcesz doładować telefon i za ile. Na przykład ja często wybieram [url=http://www.DoladujTelefon.pl]doładowanie telefonu orange[/url], bo mam na kartę.
    Cytuj
  • Meggi85 5 lut 2015, 11:25
    Dziś jakies kody wyciekły i wszyscy o tym mówią. Kod *188# i można sobie nimi doladowac telefony w Play. Ktos już próbował i coś moze o tym napisać. Bo nie wiem czy leciec do kiosku po starter czy nie?
    Cytuj
  • Masa 5 lut 2015, 13:52
    A wiadomo czy to sprawdzony kod? Czy ktoś sobie jakiś wałek nakręca? Mam w play, ale jeszcze nie próbowałem.
    Cytuj
  • Petrova 5 lut 2015, 14:55
    A jesteś pewna, że to do play? Skąd masz ten kod?
    Cytuj
  • Meggi85 5 lut 2015, 15:03
    Duzo osób dzis o tym pisze. Znalazłam ten kod na innym forum i ciekawa jestem ile w tym prawdy. Gdyby tak było opłaciłoby sie nawet kupic ich starter. Ktos gotów przetestowac?
    Cytuj
  • Serafin25 5 lut 2015, 18:40
    Znalazłem ten kod na innym forum, wpisałem i o dziwo działa. Ja mam play na kartę, więc nie wiem czy zadziała u wszystkich
    Cytuj
  • Petrova 5 lut 2015, 18:54
    Ale co? Doładowało Ci rzeczywiście? Ile?
    Cytuj
  • Serafin25 5 lut 2015, 19:15
    Tego właśnie nie wiem, ale usługa jest na pewno aktywna, bo kiedy dzwonię lub wysyłam sms-y nie zjada mi kasy z konta, więc wygląda na to, że działa
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum
Poprzednia: Internet mobilny
Następna: Laptop 2w1