Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Gwarancja szybkości Internetu, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gwarancja szybkości Internetu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • DeepSpace 12 mar 2011, 14:00
    Ja mam neta do 6mb/s i jak sprawdzam na speedtest.net, to często mam nawet ponad 6.

    No gorzej z uploadem, mam do 1mb/s, a w rzeczywistości często nawet nie 0,5... . W sumie nie jest źle ale do oglądania HD czy innych BluRay łącza powinny być szybsze.
    Cytuj
  • PCdrom 12 mar 2011, 17:52
    Gdyby istniały jakieś obiektywne pomiary to czemu.
    Z jednej strony dobrze, z drugiej zaś, ciekawe jak skoczą ceny abonamentów, bo operator zostanie pozbawiony kasy za cały miesiąc no w razie wpadki prawda.

    Teraz płacimy przykładowo 70 zł za 6 mb, z czego przeważnie mamy 2-3 mb, ale czasem mamy te 6 albo i więcej. Oby po wprowadzeniu ustawy nie okazało się że za 2 mb będziemy płacić 70 zł i więcej.
    Cytuj
  • HDMI 12 mar 2011, 19:28
    Jakbym był dostawcą sieci to nie wyobrażam sobie jak miałbym komuś gwarantować pobieranie z serwera znajdującego się w dżungli amazońskiej nad którym nie mam żadnej kontroli. Jak zwykle politycy na siłę chcą na obdarować przy okazji fundując na podwyżki.
    Cytuj
  • DeusEX 12 mar 2011, 22:34
    A niby jakby miałby odbywać się pomiar i kto miałby go robić? Użytkownik czy telekom?
    Cytuj
  • GUEST 13 mar 2011, 1:42
    PO obiecuje aby nas ogłupić. Ja też bym chciał abym dostawał to za co płacę, a nie za marzenia. Tylko to jest nierealne.
    Cytuj
  • Buyer 13 mar 2011, 7:27
    Gdyby struktura sieci była jednolita to miałoby to sens, a tak co? Provider powie, że daje tyle ile jest w umowie. I co mam pójść na Policję, ze mnie kantują. Wyśmieją mnie i tyle.
    Cytuj
  • JaPrezes 13 mar 2011, 10:20
    Śmierć i podatki to można zagwarantować. Wszystko inne to czysta spekulacja.
    Cytuj
  • Mamboo 13 mar 2011, 13:33
    Czy prędkości usług UPC Internet są gwarantowane?

    Nie. UPC oferuje łącza umożliwiające osiąganie pewnych maksymalnych prędkości. Jednocześnie firma stale rozwija sieć teleinformatyczną, aby dostarczać Klientom usługi o jak największej prędkości i w jak najwyższej jakości.

    I tak każda firma napisze. Staramy się, będzie lepiej i takie tam.
    Cytuj
  • HDMI 13 mar 2011, 14:46
    A ja powtarzam, ze nie da się tak kontrolować prędkości łącza. To tak jakby usunąć kanarów z autobusów. Obowiązek płacenia za przejazd stałby się fikcją. Tu występuje też fikcja. Jednak jakoś powinno się to uregulować- też nie może być tak, że obiecują po 100 Mbit a wychodzi tyle co nic.
    Cytuj
  • Fazzy 13 mar 2011, 16:14
    To trochę jak z tymi kredytami - oprocentowanie 6,99 % a płacisz 30 %. Kruczki i dziwne zapisy, na które klient się godzi.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum