Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Internet jaki najtańszy abonament?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Internet jaki najtańszy abonament?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • akbar 5 sie 2015, 18:32     (ostatnio zmieniony przez autora 5 sie 2015, 18:33, w całości zmieniany 2 razy)
    Długo szukałem taniego abonamentu , znalazłem porównywarkę cen abonamentów, wybrałem korzystnie cenowo ofertę szybkiego internetu.
    Cytuj
  • Kuba987 3 lis 2015, 12:07
    Jaką porównywarkę? Ja korzystałam z i okazało się to bardzo pomocne przy wyborze operatora...
    Cytuj
  • sadekowski 28 lut 2016, 21:26
    Dzisiaj w internecie można porównać wiele usług w tym również dostawców internetu. Bardzo przydatna porównywarka https://panwybierak.pl/. Wystarczy wpisać adres dla jakiego wyszukuje się ofertę i potem wybrać zakres usług i gotowe. To co proponują nam operatorzy nie zawsze się u nas sprawdzi.
    Cytuj
  • Masa 3 mar 2016, 18:01
    Ta porównywarka panwybierak jest darmowa? Widzę, że można tam wyszukiwać ofert z pozycji lokalnej.
    Cytuj
  • kotek020 4 mar 2016, 14:09
    Tak kiedyś z niej korzystałam jak szukałam sobie dostawce telewizji, jest całkowicie darmowa, a dodatkowo jak się zdecydujesz to pomagają przy podpisaniu umowy itp.
    Cytuj
  • Masa 7 mar 2016, 20:42
    Fajne rozwiązanie z tym podpisywaniem umowy, dla starszych osób na pewno wygodne. Zdążyłem się tez zapoznać ze stroną internetową, nawet mają opcje wyszukiwania z pozycji lokalnej.
    Cytuj
  • kotek020 8 mar 2016, 0:07     (ostatnio zmieniony przez autora 8 mar 2016, 0:08, w całości zmieniany 1 raz)
    Świetna opcja wystarczy że tylko wpiszesz swoją miejscowość uśmiech Nie tylko dla starszych ale również dla tych osób pracujących co nigdy już nie zdążą nic załatwić po pracy z powodu braku czasu itp. Tak jak na przykład ja na spokojnie mogłam sobie poszukać i spokojnie dokonać wyboru. I jestem bardzo zadowolona.
    Cytuj
  • Daria05 11 mar 2016, 13:39
    kotek020 napisał:Tak kiedyś z niej korzystałam jak szukałam sobie dostawce telewizji, jest całkowicie darmowa, a dodatkowo jak się zdecydujesz to pomagają przy podpisaniu umowy itp.
    Co to znaczy i czy to jest płatne?
    Cytuj
  • Masa 14 mar 2016, 13:19
    Z tego co wyczytałem to korzystanie z panawybieraka jest darmowe, tam nie płacisz.
    Cytuj
  • Nadia85 14 mar 2016, 13:24     (ostatnio zmieniony przez autora 14 mar 2016, 13:25, w całości zmieniany 1 raz)
    Płacę w orange za internet bez żadnych limitów 49 zł miesięcznie przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum
Poprzednia: drukarka laserowa
Następna: Tusz do drukarki