Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jakiego antywirusa polecacie, strona 10

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakiego antywirusa polecacie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Daria05 22 mar 2017, 19:04
    Z tym avastem to racja, u mnie jeszcze trochę przymulał. Dlatego raczej nie zrezygnuję z gdaty, bo z nią przynajmniej nie problemów, także na emailach. Z McAvee znajomy miał jakiś probolem z instalacją, ale nie pytałam dokładnie, o co chodziło.
    Cytuj
  • jarek7 8 kwi 2017, 19:24
    z gdaty bedziesza zadowolona, mi ostatni gdata zablokowała stronę już podczas wczytywania, okazało się ze to był wirus, na szczeście nie zdażyłem klinkąć i nic się nie stało, w porównaniu do poprzednich av to ten dość szybko wykrywa zagrożenie
    Cytuj
  • Klaudynaa 26 kwi 2017, 18:36
    ja stosuje jedynie kasperskiegoprzymrużenie oka według mnie to bardzo dobra firma przymrużenie oka więc można jej zaufać
    Cytuj
  • jarek7 27 maj 2017, 12:01
    Kasperskiego odradzam, niestety u mnie sie nie sprawdził... poza tym kazdy mowi o tej aferze ze szpiegostwem, pewnie taka łatka u nich długo zostanie. jakies inne polecacie? nie chce oczywiscie byle czego.
    Cytuj
  • kordowiak90 28 lip 2017, 14:03
    jest ich sporo przymrużenie oka avast na przykład
    Cytuj
  • zforg 11 wrz 2017, 23:15
    Comodo - darmowy prywatnie jak i komercyjnie uśmiech
    Cytuj
  • jarek7 25 paź 2017, 21:27
    Comodo z tego co kojarzę nie jest zbyt popularny, my na wszystich komputerach mamy g datę, zresztą na telefonach też. Można sobie ściągnąć darmową wersję na 30 dni i wypróbować. Trzeba też śledzić na bieżąco co się dzieje, bo często pojawiają się nowe wirusy, na fb w kólko jakieś łańcuszki krążą i linki, dobry antywirus to zablokuje
    Cytuj
  • bunnyx 17 lis 2017, 15:49
    Ja mam zwykłego avasta, ale mam zamiar zamienić go na Bitdefendera i opłacić licencję.
    Cytuj
  • Daria05 27 lis 2017, 13:28
    jarek7, robisz aktualizacje i przed nowymi wirusami jesteś zabezpieczony. Przejrzyj sobie stronkę, klikajbezpiecznie.pl Jak masz kilka urządzeń, to lepiej domowników uczulić, na zagrożenia, jakie moga się pojawić. Bo czasem to niestety nasza wina i brak wyobraźni powoduje problem, a wtedy nawet najlepszy antywirus może nie pomóc.
    Cytuj
  • favcia 30 lis 2017, 18:58
    Ja nawet się nie zastanawiałam nad antywirusem, kupowałam w komputroniku komputer infinity s700 i do tego w promocji był mc afee i tak mam ten.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum