Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Korzystacie ze smartfonów?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Korzystacie ze smartfonów?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • faworytowy 18 sty 2013, 10:27
    Witam w Nowym Roku. Idziemy z postępem, nie cofamy się, dlatego też i na komórki przyszedł czas. Niektórzy smartfona mają dla szpanu, a innym służy do szczytnych celów. W zwykłej komórce nie mamy tego co w smartfonie, jest więcej funkcji, bardziej przydatniejszych dla np. biznesmena, czy ogólnie dla prowadzącego jakąkolwiek działalność. Wybór jest ogromny ,dlatego też warto sią zaopatrzyć w komórkę z której będziemy mieli większy pożytek. Pozdrawiam. przymrużenie oka
    Cytuj
  • ZychuPL 21 sty 2013, 15:08
    Jak się zacznie używania smartfonu, to już ciężko cofnąć się do klasycznego
    Cytuj
  • Mordimer 21 sty 2013, 20:06
    Operatorzy w ofertach mają już sam badziew jeżeli chodzi o "niesmartfony". Rynek poszedł w tym kierunku i trzeba się przestawić jeżeli nie chce się zostać z tyłu.
    Cytuj
  • luna129 22 sty 2013, 10:21
    Ja korzystam ze smartfona i nie wyobrażam sobie mieć teraz zwykły telefon
    Cytuj
  • 22 sty 2013, 12:06
    Ja nie wyobrażam sobie teraz życia bez smartfona i tych wszystkich aplikacji, które ułatwiają człowiekowi życie np. nawigacja GPS.
    Cytuj
  • moneymaker913 23 sty 2013, 10:03
    faworytowy napisał:Witam w Nowym Roku. Idziemy z postępem, nie cofamy się, dlatego też i na komórki przyszedł czas. Niektórzy smartfona mają dla szpanu, a innym służy do szczytnych celów. W zwykłej komórce nie mamy tego co w smartfonie, jest więcej funkcji, bardziej przydatniejszych dla np. biznesmena, czy ogólnie dla prowadzącego jakąkolwiek działalność. Wybór jest ogromny ,dlatego też warto sią zaopatrzyć w komórkę z której będziemy mieli większy pożytek. Pozdrawiam. przymrużenie oka
    Ja od kilku miesiecy posiadam tego Samsunga i jak dla mnie to jeden z lepszych smartfonow na rynku ze względu na cenę i jakość.
    Cytuj
  • martyniana 17 gru 2014, 14:00
    Ja lubię sobie czasami pograć, zwłaszcza w dalekiej podróży pociągiem czy samolotem- więc dla mnie to najlepsza opcja na nudę korzystanie z takiego smartfonu.
    A teraz do końca roku mają taką ciekawa promocje na https://virginmobile.pl/promocja gdzie za doładowanie za 10 zł otrzymuje się 19 zł do wykorzystania na sms-y, internet itp.
    Na dodatek dostaje się 500 pkt na dogry.pl i to jest bardzo ciekawe i warte uwagi!
    Cytuj
  • grejs 20 gru 2014, 21:58
    Tylko smartfon, teraz nie wyobrażam sobie życia bez. Masz w kieszeni równocześnie aparat, mapę, internet, aplikacje typu jak dojadę, które mega ułatwiają poruszanie się transportem miejskim w obcym mieście i tysiąc innych ułatwień
    Cytuj
  • bartek89123 14 sty 2015, 20:06
    Obecnie to już ciężko sobie wyobrazić życie bez smartfona. Dostęp do informacji w każdym miejscu jest ważny
    Cytuj
  • fred80 21 sty 2015, 21:22
    Ja korzystam praktycznie przez cały czas język
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum