Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Korzystacie ze smartfonów?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Korzystacie ze smartfonów?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Andrzej1259 2 lut 2015, 13:22
    Smartfon to fajna sprawa. Ja mam firmę i kupiłem sobie phablet. Jest to smartfon o przekątnej wyświetlacza 6 cali. Do internetu nadaje się idealnie. uśmiech
    Cytuj
  • kieta 3 lut 2015, 11:25
    Smartfony są dla mnie sprawdzone i wygodne. Używam od dawna. Nie żałuję.
    Cytuj
  • mixal 9 lut 2015, 11:28
    A jakich używacie? Ja jestem fanem budżetówek i zastanawiam się nad kupnem myPhone Luna. Bawiłem się nim, ale jeszcze się zastanawiam i szukam opinii użytkowników uśmiech
    Cytuj
  • Alicja1980 9 lut 2015, 14:47     (ostatnio zmieniony przez autora 9 lut 2015, 14:48, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie, nie korzystam. Nie kręcą mnie te naszpikowane przepraszam za wyrażenie "pierdołami" gadżeciki. Telefon ma służyć do dzwonienia i wysyłania smsów, a nie dla szpanu. wielki uśmiech Osobiście używam MyPhone Hammer - dla moich potrzeb jest idealny.
    Cytuj
  • szarlottka 11 lut 2015, 16:48
    Pewnie, że tak uśmiech Nie wyobrażam sobie życia bez smartphoneuśmiech Moim pierwszym telefonem tego typu była Nokia Lumia 800, później miałam HTC 8 a teraz mam LG L7II. W najbliższym czasie zamierzam go wymienić na Diamond TD1 od Telefunken bo zaczyna szwankować. Upadł mi kilka dni temu i cały coś się z nim dzieje. Widziałam Diamond znlazłam na http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=38025449 za niecałe 500 zł z rabatem 7% po wpisaniu kodu C3aVTdcVWd5y Myślę, że opłaca się go kupić bo z tego co czytałam wynika, że to jeden z lepszych telefonów średniej półki.
    Cytuj
  • kara_kan 13 lut 2015, 13:29
    Smartfony są teraz wszędzie. Juz nie ma normalnych telefonów w ofertach, no ale cóż - takie mamy czasy. Nie chciałem kupować drogiego telefonu albo brać w salonie operatora to znajoma znalazł dla mnie telefon. Smartfona nabyłem po nizszej cenie i jest super. Nastepny bedzie z wiekszym ekrynem uśmiech
    Cytuj
  • mixal 16 lut 2015, 12:35
    Alicja1980 napisał:Nie, nie korzystam. Nie kręcą mnie te naszpikowane przepraszam za wyrażenie "pierdołami" gadżeciki. Telefon ma służyć do dzwonienia i wysyłania smsów, a nie dla szpanu. wielki uśmiech Osobiście używam MyPhone Hammer - dla moich potrzeb jest idealny.
    Kiedyś miałem, ale oddałem tacie uśmiech Jemu będzie służył długie lata. Szczególnie przy jego wytrzymałości uśmiech
    Cytuj
  • biowax02 20 lut 2015, 15:57
    Ja korzystam już od bardzo dawna przymrużenie oka
    Cytuj
  • Sajana 5 mar 2015, 3:21
    Ja też korzystam ze smartfona. I powiem wam, że nie musi być bóg wie jaki drogi. Przestałam już kupować abonamenty za które płacę, choć ich nie wykorzystuję, tylko po to, żeby mieć nowy model telefonu. Mam telefon podstarzały, ale działający i na kartę. Robię sobie [url=http://...]doładowanie play on line[/url] gdy potrzebuję bez biegania za zdrapkami i wpisywania długich kodów. I jest ok.
    Cytuj
  • kamisori 5 mar 2015, 22:54
    Ja też mam smartfona i bardzo się z tego cieszęuśmiech
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum