FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Laptop

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Komputery, Internet, telefony 1 2 3 z 3  
  • Kahaa 3 sty 2012, 17:17
    Chciałam kupić nowy laptop. Na oku mam ten model Co możecie o nim powiedzieć?
    Cytuj
  • katys 21 sie 2012, 9:22
    ja kupiłam jakiś czas temu Acer Aspire 5560 jak dla mnie wystarczy, głównie potrzebny był mi do korzystania z internetu, najważniejsze że nie musiałam wydawać sporo pieniędzy, mogę polecić sklep w którym kupowałam
    Cytuj
  • Kajakarz 29 wrz 2012, 20:51
    Ten laptop Asusa jest całkiem spoko - na takie domowe potrzeby, no, może jak do małej jednoosbowej firmy to też się spokojnie nada.
    Ja bym przed decyzją jeszcze zajrzał do porównywarki cen na takie laptopy - a nuż się okaże, że identyk dostaniesz w innym sklepie taniej - to się opyla wtedy
    Cytuj
  • fejla 30 wrz 2012, 10:18
    Nie podałeś zastosowania ani sugerowanej ceny, ale zakładając, że ten Lenovo ThinkPad kosztuje ok 3500-3600zł, to są za tą cenę szybsze sprzęty dostępne, polecam rzucić okiem np. na:
    Cytuj
  • 2 paź 2012, 11:44
    A co sądzicie o Sony Vaio? Wiele osób mi mówi, że to najlepszy laptop...
    Cytuj
  • donatela 7 lis 2012, 11:59
    jaTOja1 napisał:A co sądzicie o Sony Vaio? Wiele osób mi mówi, że to najlepszy laptop...
    To dobra marka, ale droga. Więcej się właśnie płaci za markę niż za sprzęt. Co nie zmienia fakty że to dobry laptop. uśmiech
    Cytuj
  • yerba080 8 lis 2012, 11:08     (ostatnio zmieniony przez autora 19 sie 2013, 12:15, w całości zmieniany 2 razy)
    Dokładnie. Teraz nie płaci się za sam sprzęt tylko dodatkowo płaci się za to, że na naszym laptopie będzie Sony, Asus czy też Toshiba. Ja mam kupiony laptop firmy Dell i nie narzekam.

    Cytuj
  • 8 sty 2013, 12:28
    A ja w końcu zdecydowałam się na Samsunga bo miał dużo lepsze parametry a kosztował dużo mniejprzymrużenie oka Poza tym Pan w sklepie powiedział, że wszystkie części do większości laptopów produkuje i tak jedna, główna firma a cenę podbija sama marka i designuśmiech
    Cytuj
  • sonique321 8 sty 2013, 13:46
    jaTOja1 napisał:A co sądzicie o Sony Vaio? Wiele osób mi mówi, że to najlepszy laptop...
    Z doświadczenia (moja siostra go ma) nie polecam. W przeciągu pół roku był już 2x w naprawie, po pierwsze za głośno chodził, miało się wrażenie, że w pokoju jest stary komputer stacjonarny a nie laptop, słychać go było nawet podczas uśpienia. Po drugie, wypadło gniazdo usb razem z wpiętą wtyczką. Dodatkowo serwis znajduje się we Frankfurcie, wiec naprawa swoje trwała.
    Cytuj
  • cnkit 8 sty 2013, 19:57
    Zajmuję się serwisem takich wynalazków, niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego o marce LENOVO oraz ASUS, duża awaryjność często trudne w naprawie "szczególnie LENOVO". Polecam DELL z wyższej półki lub z niższej SAMSUNGA, ja osobiście używam HP ale tutaj im droższy tym lepiej "dłużej podziała". Ogólnie zauważam że wszyscy producenci wypuszczają laptopy "marketówki super promocja" oraz te droższe o normalnym czasie życia i awaryjności w normie. Zawsze warto dokupić sobie dodatkową gwarancję lub tak jak w przypadku DELL mieć nominalnie 3 lata gwarancji. Wszystko się psuje ale często niestety producent stosując tanie podzespoły i obniżając jakość celowo przyśpiesza ten proces język szybciej kupimy następnego nowego laptopika gdy się nam zepsuje poprzedni.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum