Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Laptop, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Laptop

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • donejr 17 sty 2013, 12:18
    Ja się zdecydowałem na Sony Vaio, ponieważ słyszałem, że bardzo długo wytrzymują od innych laptopów i są robione pod względem jakościowym, a nie ilościowym tak jak niektóre laptopy.
    Cytuj
  • faworytowy 18 sty 2013, 10:33
    Ja mam starego laptopa i mam nadzieję, że będzie mi służyć jeszcze długo, ale mam też i tableta i smartfona, tak, że nie siedzę przy laptopie cały czas, bardziej przy tych ostatnich dwóch "urządzeniach" uśmiech. A ostatnio w Media-Markt widziałem ciekawe laptopy w tej samej cenie,czyli do 3.000 zł, jak i tańsze. Wszystko zależy od zawartości naszych kieszeni. przymrużenie oka Pozdrowionka. uśmiech
    Cytuj
  • Mordimer 21 sty 2013, 20:13
    Nie wiem jak teraz ale modele toshiby sprzed 5 lat są niezniszczalne wielki uśmiech mam A200 Satellite Pro i nie mogę się nadziwić ile on przetrwał, nigdy mnie nie zawiódł a mimo niezbyt łagodnego obchodzenia się z nim ułamał mu się tylko kawałek plastiku wielki uśmiech sprzętowo też nigdy mnie nie zawiódł, nic nigdy się nie popsuło. Jeżeli oni nadal robią tak dobre laptopy to przy zmianie na pewno wezmę Toshibę (bo ten staruszek nie wiadomo ile jeszcze pociągnie) uśmiech
    Cytuj
  • 22 sty 2013, 12:57     (ostatnio zmieniony przez autora 22 sty 2013, 12:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja mam dobre doświadczenia z laptopami Lenovo - kiedyś to był IBM i firma zachowała wysokie standardy jakości dodając trochę innowacji do komputerów przenośnych.
    Cytuj
  • moneymaker913 23 sty 2013, 10:05
    Hej,

    A co myslicie o tym Asusie? Zastanawiam sie nad kupnem tego sprzetu, ale nigdy nie bylem przekonany do Asusa i potrzebuje opinii uśmiech
    Cytuj
  • MonikaSep 23 sty 2013, 11:27     (ostatnio zmieniony przez autora 23 sty 2013, 11:28, w całości zmieniany 1 raz)
    @moneymaker913 Ten notebook jest już w sprzedaży? Możesz mi powiedzieć jaka jest jego cena? Parametry ma ogromne jak na lapka uśmiech
    Cytuj
  • blue-green 11 mar 2013, 18:43
    Witam Też miałam ogromny problem jaki laptop wybrać , potrzebowałam takiego do użytku domowego i żeby też czasem gdzieś z nim pojechać , bardzo pomocny był dla mnie laptopy ranking
    Cytuj
  • mortaur 12 mar 2013, 14:42
    Ja się zdałem na firmę Sony, ponieważ jest to uznana marka na świecie, a ich laptopy są podobne jednymi z najlepszych jeśli chodzi o poziom jakościowy.
    Cytuj
  • moneymaker913 13 sie 2013, 12:48
    Siema

    Wedlug mnie najlepsze laptopy robi firma Sony. Mialem juz kilka modeli i jestem abrdzo zadowlony. Zobacz np ten model http://www.lifestyle.pieniadz.pl/Sony,VAIO,Z13,stylowy,notebook,z,mocnym,wnetrzem,1-18073-1.html
    Cytuj
  • 5 wrz 2013, 9:28
    Będę brał to pod uwagę przy zakupie następnego laptopa, bo już drugi raz coś takiego słyszę na temat Sony

    mortaur napisał:Ja się zdałem na firmę Sony, ponieważ jest to uznana marka na świecie, a ich laptopy są podobne jednymi z najlepszych jeśli chodzi o poziom jakościowy.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum