Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

MS Office 2010 Professional za pół darmo

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

MS Office 2010 Professional za pół darmo

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lapik 30 maj 2011, 9:23
    Podobno gdzieś oferują Office 2010 od Microsoftu za parę procent jego wartości, i jest to wersja professional. szukam takiej informacji i nie mogę znaleźć. Akcja jest zupełnie legalna z tego co wiem, tylko gdzie takie info znaleźć.
    Cytuj
  • Asusek 30 maj 2011, 13:01
    Może coś ci się przesłyszało. Gdzieś tam dzwony dzwoniły tylko nie wiadomo w którym kościele.
    Cytuj
  • HTTP404 30 maj 2011, 13:32
    ja tam nic nie słyszałem o takiej akcji. Wersja professional kosztuje coś koło 2 tys. zł i niby kto miałby ją oferować za pół darmo. Chyba, że to jakieś lewe klucze z nie wiadomego pochodzenia co to po miesiącu okażą się kradzione.
    Cytuj
  • Celeronek64 30 maj 2011, 16:30
    Może to jakaś promocja ukierunkowana na konkretną grupę klientów? Nieraz MS coś takiego robi, zwłaszcza kiedy sprzedaż kuleje.
    Ale szczerze mówiąc to też nie słyszałem aby ktoś rozdawał Office 2010 za grosze.
    Cytuj
  • Lapik 30 maj 2011, 19:05
    Dokładnie nie słyszałem i może mi się przesłyszało, ale dostanie wersjo prof. za ułamek wartości to kusząca propozycja. No nic myślałem, że ktoś coś wie.
    Cytuj
  • 4Alien 30 maj 2011, 22:31
    Być może chodzi o jakąś licencję akademicką, dla studentów czy nauczycieli. Tu faktycznie MS oferuje takie licencje, a w ramach MSDNAA nawet udostępnia Windowsa za darmo. Również inne programy są za darmo. To mi tylko przychodzi na myśl jeśli chodzi o legalne źródła programu.
    Cytuj
  • IP_Checker 31 maj 2011, 1:08
    Lapik dobrze słyszał, że można kupić Office 2010 professional w promocji, ale akcja skierowana jest tylko do studentów i to tylko wybranych uczelni. Za 269 zł dostępny jest pakiet dla żaków poniższych uczelni:

    Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
    Akademia Leona Koźmińskiego
    Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
    Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
    Polish Open University
    Politechnika Radomska im. Kazimierza Puławskiego
    Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych
    Szkoła Główna Handlowa
    Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
    TEB Edukacja
    Uniwersytet Jagielloński
    Uniwersytet Łódzki
    Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
    Uniwersytet Medyczny w Łodzi
    Uniwersytet Szczeciński
    Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki
    Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie
    Wyższa Szkoła Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie
    Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
    Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu
    Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie
    Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu
    Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie

    Szczegóły promocji na stronie Microsoftu
    http://www.microsoft.com/poland/akcjastudent/default.aspx
    Cytuj
  • Lapik 31 maj 2011, 8:29
    Takie buty, a ja już myślałem że jest jakaś ekstra promocja. Szkoda.
    Cytuj
  • MSWin 31 maj 2011, 8:45
    Kiedyś M$ oferował taki pakiet w wersji 2007 też poniżej 300 zł, ale warunki były dużo mniej restrykcyjne bo z akcji - zdaje się edu-akcja - mogli skorzystać oprócz studentów i nauczycieli akademickich wszystkich uczelni również uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów. Teraz warunki promocjo są mocno ograniczone, co jest trochę zastanawiające. Może przy poprzedniej edycji było za dużo nieprawidłowości?
    Cytuj
  • Procek4 31 maj 2011, 11:56
    A kto tego używa. Drogie i lukrowane rozwiązanie. Może ciut bardziej wydajne od darmowych rozwiązań, ale aby napisać list do babci nie trzeba mieć Worda i to nawet wersji 2.0. Ale siła przyzwyczajenia robi swoje.
    Znam firmę co kupiła pakiet w wersji professional z Publisherem i Outlookiem. Z publishera w ogóle nie korzystają a Outlooka odinstalowali bo był za trudny w obsłudze. Po co więc to kupowali? Bo chcieli mieć pewność, że jak klient przyśle plik w wordzie to oni będą go mogli odtworzyć bez żadnych zniekształceń. i tylko po to wydali blisko 1500 czy 1600 zł.
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum