Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Do jakich knajpek lubicie chodzić?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Do jakich knajpek lubicie chodzić?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • lunatyczka 19 kwi 2015, 9:36
    Czy wolicie knajpki "modne" czy raczej taki w których mozna dobrze zjeść? Choc jedno nie wyklucza drugiego wielki uśmiech> Pytam dlatego że ostatnio byłam w nowo otwarty lokalu - taki modny wsród znajomych i bardzo sie rozczarowałam jedzeniem- jak dla mnie fatalne i bardzo drogo.
    Cytuj
  • betina22 20 kwi 2015, 12:03
    Raczej chodzę do sprawdzonych restauracji które mnie jeszcze nie zawiodły. Lubię w Krakowie na Wadowickiej restauracje Mekong. Nawet moje dzieci polubiły taką kuchnię. W sumie dobrze bo zdrowo uśmiech
    Cytuj
  • jarek7 21 kwi 2015, 23:33
    Mam kilka sprawdzonych do których chodzimy z przyjaciółmi sznapsnąć uśmiech, mają swoją atmosferę ale też lubię odwiedzać nowe miejsca.
    Cytuj
  • janna 23 kwi 2015, 11:54
    Takie sprawdzone miejsca są najlepsze, my tez mamy tylko swoje knajpki, w których jest na prawdę przemiła atmosfera i fajne towarzystwo do wspólnego sznapsnięcia i zabawy. Juz od lat chodzimy do jednej i nic się tam nie zmienia.
    Cytuj
  • nina_ky 28 kwi 2015, 12:41
    Przede wszystkim do takich, gdzie znajdę piwa regionalne. Liczy się też dla mnie swobodny klimat - nie lubię tzw. spelunek ani przesadnie nowoczesnych pubów.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 5 maj 2015, 6:19
    Ja również bardzo lubię próbować kuchni regionalnej. Zawsze jest to coś innego. Dodam,że zwykle stołuję się na wyjazdach tak więc wybieram miejscowe restauracje, które serwują miejscowe potrawy.
    Zerknijcie sobie na stronę:
    http://kulinarnepomorze.pl/

    Znajduje się tam opis kuchni kaszubskiej. Jakiś czas temu odwiedziłam Kaszuby i muszę przyznać,ze kuchnia bardzo przypadła mi do gustu. Potrawy smaczne, oryginalne oraz bardzo dosmakowane.
    Cytuj
  • kieta 5 maj 2015, 9:23
    Ja lubię takie góralskie chaty uśmiech
    Cytuj
  • Crilalio 19 paź 2015, 10:35
    W restauracji Okrasa możecie fajnie spędzić czas i dobrze zjeść. http://restauracjaokrasa.pl/index.php Często wychodzimy tam w piątki ze znajomymi
    Cytuj
  • zagubiona 2 lis 2015, 17:42
    Jak tylko jestem w Krakowie to odwiedzam restauracje Mekong. Bardzo mi pasuje kuchnia orientalna. A już ryby w ich wydaniu są wyśmienite. Mąż bardzo sobie chwali kaczkę.Bardzo żałuję, ze na śląsku nie ma takiej restauracji.
    Cytuj
  • peana 26 lis 2015, 22:10
    Lubię kameralne miejsca, gdzie wiem, że nie muszę rezerwować miejsca z miesięcznym wyprzedzeniem i będę mogła spokojnie porozmawiać z moimi znajomymi.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Poprzednia: Kluby Warszawa
Następna: majówka