Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki prezent dla pary młodej?, strona 11

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla pary młodej?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 8 sty 2013, 12:57
    rekasetka23 napisał:A ja tak sobie myślę, że jeśli każdy z moich znajomych da mi na ślubie butelkę przyzwoitego wina, to za klika(naście) lat będzie z tego bardzo fajna piwniczka. przymrużenie oka
    No właśnie mnie o to samo chodziłouśmiech
    Cytuj
  • lunetka 23 sty 2013, 21:40
    Spotkałam się z tym, że coraz częściej pary chcą małe upominki o konkretnych charakterze i bywa to właśnie często wino. Tylko, że to drobne upominki. Jeśli para młoda nie przygotowuje listy prezentów (a to też coraz częstsze), to chyba najlepiej jednak dać gotówkę.
    Cytuj
  • karolkao89 11 lut 2013, 12:57
    ja będąc na ślubie kuzynki jako jedyna dałam prezent materialny - wielkie kartonowe ozdobne pudło z wieczkiem, a wrodku - wszystkie mozliwe przyprawy prymatu itp. Zestaw przyprawnikow na stojaku obrotowym-super sprawa, fartuszek, ksiazka kucharska z samymi ormalnymi polskimi potrawami, deserami, salatkami, rekawice kucharskie, deski do krojenia rózne rozmiary, wałek, chochelki, tarki do warzyw, tluczek do ziemniakow, do miesa, kilka drewnianych łyżek płaskich, owalnych, głebokich, miseczki plastikowe, wyciskacz do cytryny, no dużo tego było - za wszystko dałam ponad 300zł. Powiedziała, że to najlepszy prezent i jedyny jaki jej został po weselu.

    Z tym, że nie mieli jeszcze kuchni ani przyborow kuchenych, wiec bardzo sie przydało - wczesniej ja wypytałam. A cała kasa z wesele poszła na opłaty weselne.
    Cytuj
  • maks1234 28 cze 2013, 17:20
    Ja dla mojej kumpeli ze studiów zakupiłem brytfannę. Moja teściowa ma taką i jest ok. A co do tych przypraw hmmm... to może też wypełnię brytfannę przyprawami wielki uśmiech

    Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • koniec 29 cze 2013, 14:36
    koperta, koperta, ja tam jestem za kopertami uśmiech
    Cytuj
  • yy88yy 1 lip 2013, 21:45
    jeśli posiadacie jakieś zdjęcia pary młodej (jeżeli np. się z nią przyjaźnicie i macie kilka wspólnych fotek, a jeżeli nie to skontaktujcie się z innymi waszymi wspólnymi znajomymi i poproście o takie zdjęcia) to możecie jej zrobić świetny prezent w postaci fotoksiążki. Jeżeli nie wiecie jak stworzyć taką fotoksiążka to proszę zobaczcie i sami zobaczycie jak łatwo można zrobić naprawdę fajną fotoksiążkę. Ja moim znajomym podarowałam taki prezwnt i byli naprawdę zachwyceni. uśmiech
    Cytuj
  • fleszyn 12 sie 2013, 10:00
    A pomyśleliście może o treści życzeń z okazji ślubu? To wbrew pozorom ważna rzecz uśmiech Młodzi na pewno ucieszą się z czegoś oryginalnego, nietypowego, specjalnie dla nich. Ja ostatnio szukałem życzeń dla bliskich znajomych i bardo ciekawe teksty znalazłem tutaj: http://www.zyczeniaslubne.org/ - nie powtarzają się tak jak w innych serwisach przymrużenie oka
    Cytuj
  • tofik_84 6 wrz 2013, 13:05
    Wszystko zależy od tego, ile możesz od siebie dać. Jasne jest, że pieniądze młodym będą najbardziej potrzebne, więc kierowałabym się w tę stronę + bombonierka/kwiaty dla pani młodej. A kwota? Myślę, że jak dasz 100zł. to będzie dobra suma - ewentualnie kup coś za równowartość tych pieniędzy - jakiś blender, mikser czy coś w tym stylu. (pod warunkiem, ze wiesz, ze nikt inny im tego nie da).
    Ja jednak szłabym z kopertą i kwiatami. uśmiech
    Cytuj
  • Caterina071 11 wrz 2013, 11:40
    Ja jestem jednak zwolenniczką dawania Państwu Młodym pieniędzy, bo oni sami będą wiedzieli, co za to kupić i wybiorą to, co im się podoba. Oczywiście warto oprócz koperty dać również bukiet kwiatów i jakiś pożyteczny dodatek. Czasami Państwo młodzi od razu mówią, że zamiast kwiatów chcą np. wino, dlatego warto wcześniej się spytać, co chcieliby dostać w ramach tego dodatku. A z takich dziwnych rzeczy, które sobie Pani Młoda zażyczyła kiedyś to była np. [url=http://]niciarka[/url]...
    Cytuj
  • 11 wrz 2013, 17:35     (ostatnio zmieniony przez autora 20 wrz 2013, 14:04, w całości zmieniany 1 raz)
    koniec napisał:koperta, koperta, ja tam jestem za kopertami uśmiech
    Popieram, bo jeśli Państwo Młodzi nie przygotowali listy prezentów, to prawdopodobieństwo, że będziemy darczyńcami dziesiątego z kolei zestawu kawowego, albo piętnastego kompletu pościeli jest wielkie. Muszę jednak przyznać, że kiedy ostatnio dostałam zaproszenie na ślub, w którym podkreślono, że w prezencie należy przynieść wino zamiast kwiatów i pieniądze, to miałam wrażenie, że jest to odrobinę niestosowne.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum