Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki prezent dla pary młodej?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla pary młodej?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mika9285 13 sie 2011, 20:16
    Wybór prezentu zależy od wielu czynników. W tamtym roku byłam na weselu przyjaciółki, której kupiłam szklanki z nadrukowanymi obrazami Klimta i elegancko zapakowany zestaw kaw. Przyjaciółka mieszka w Anglii, więc prezent "złotówkowy" i tak dla nich niewiele by znaczył, a ja bym się zrujnowała. Teraz natomiast idę na ślub kolejnej zaprzyjaznionej pary i im kupujemy pralkę (w kilma osób), bo wiemy, że jest im potrzebna. Do tego dorzucamy fotoksiążkę. Prezent tak od serca, żeby mieli pamiątkę.
    Cytuj
  • krltoj 21 sie 2011, 19:43
    moim zdaniem serwis obiadowy czy kawowy to rzeczywiscie bardzo dobry pomysł. warto jednak zorientować się, jakie prezenty przynoszą inni goście, żeby potem nie okazało się, że wszyscy wpadli na ten pomysł...
    Cytuj
  • hekate 9 wrz 2011, 14:39
    Może pójść w bardziej tradycyjny prezent? Wydaje mi się, że tego typu skrzynia wianna będzie idealny podarunkiem na taką okazję. Z tego co się orientuję, to jest to coraz popularniejszy prezent ślubny, także młoda para na pewno będzie zadowolona.
    Cytuj
  • emilin 13 wrz 2011, 10:33
    Według mnie prezenty przeżycia jak lot balonem czy vouchery do spa są dobrym pomysłem,i generują o wiele więcej pozytywnych emocji niż zwykłe podarki. Ja bym chciała coś takiego dostać i odpocząć po całym tym ślubno-weselnym wydarzeniu. Fajnym miejscem na taki wypad jest ten Głęboczek na pojezierzu brodnickim. Kameralna atmosfera dobra kuchnia i nietypowe zabiegi jak winoterapia myślę że wszystkim nowożeńcom się spodoba uśmiech
    Cytuj
  • hekate 24 paź 2011, 23:46
    Może wyjazd do SPA? Wiem, że Hotel Głęboczek ma w ofercie specjalne vouchery prezentowe. Idealnie nadają się na prezent ślubny. Młoda para będzie na pewno zadowolona z faktu, że będą mogli spędzić trochę wolnego czasu razem, a przy okazji skorzystać z wielu ciekawych zabiegów.
    Cytuj
  • peana 23 lis 2011, 11:41
    Wyjazd do SPA faktycznie nie jest takim głupim pomysłem. Z tego co wiem, to Primavera SPA ma ciekawą ofertę. Młodzi spędzą trochę czasu ze sobą, a przy okazji zrelaksują się podczas zabiegów. Nie wierzę, że ktoś mógłby być niezadowolony z takiego prezentu przymrużenie oka
    Cytuj
  • 23 lis 2011, 19:57
    Faktycznie ilośc pomysłów jest porażająca. Ja natomiast kupuję młodym coś zgodnego z ich zainteresowaniami. Teraz w grudniu będę miał ślub, ale Pan młody jest kucharzem - pasjonatem, to też wiem że najbardziej ucieszą [url=http://www.przyjemnegotowanie.pl/] dodatki kuchenne[/url] jakieś dobrej produkcji garnki ze stali nierdzewnej
    Cytuj
  • pequena123 22 gru 2011, 11:51
    Mojego mężunia najbardziej uszczęśliwiła kamera Sony HDR, którą dostał od swojego brata, ale rozumiem, że to jest dosyć (a nawet bardzo) kosztowny podarunek... Także może jakiś bilet na wspólny „event” koncert, operę, skok na bungee, przejażdżkę ferrari testarosa, czy coś w tym stylu.
    Cytuj
  • zylek 27 sie 2012, 14:35
    Pary chcą kasę, ale przecież można im dać coś bardziej ambitnego.
    Przykład? Choćby. Może to być dodatek, a gotówka obok tego ;-)
    Cytuj
  • Glinka 28 sie 2012, 19:50
    Taki dodatek kosztuje marne grosze, a dla młodych to przyjemność. Człowiek tak naprawdę nie myśli o kupowaniu takich rzeczy – chyba że dobrze zarabia, ale dla większości to zbytek. Wszystko się zmienia, kiedy po raz pierwszy z tego skorzystamy.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum