Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki prezent na dzień babci i dziadka?, strona 10

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent na dzień babci i dziadka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • rympalanna 18 sty 2018, 18:59
    Może jakieś swiece zapachowe? Ładny bukiet? Albo jakiś komplet obiadowy? język
    Cytuj
  • Kotty37 24 sty 2018, 16:11
    A ja tam nie kombinowałem i swoich dziadków zaprosiłem do pizzerii. Oni nie pozwalają sobie na takie frykasy, a ja jako dobra wnuczka, w dodatku już dorosła, jestem od tego, aby ich czasem porozpieszczać. Byli zaskoczeni, oczywiście pozytywnie, spędziliśmy bardzo przyjemnie czas. A musicie wiedzieć, że nie mieszkam w rodzinnej miejscowości na co dzień, więc odwiedzam ich jakby z "doskoku"
    Cytuj
  • tartinka 20 lut 2018, 21:39
    mi została już tylko babcia i też rzadko się widujemy, chyba dla niej najlepszym prezentem jest czas razem wiem ze jej tego czasu brakuje ale niestetty mieszkamy w róożnych miejscach i rzadko się widujemy, co do kupienie to zazwyczaj daję jej jakieś witaminy, babcia ma problemy z oczami a lubi robić na drutach , kupuję jej zawsze jak zapasu lutezanu, bo niestety sama do apteki już nie daje rady pójść i często jej zamqwiam coś przez neta do domu, a recepty wykupuje ciocia, która mieszka niedaeko. Te witaminy na oczy mają bardzo dobry skład i po dłuższym stosowaniu oczy są w lepszej kondycji i się tak szybko nie mecza
    Cytuj
  • mike012 21 wrz 2019, 9:58
    Pięknym prezentem może być biżuteria i markowy zegarek. Apart ma promocje do 50%, więc można kupić super prezent w niskiej cenie.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum