Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Antykoncepcja, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Antykoncepcja

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Petrova 31 sie 2017, 13:35
    Jak się nadal karmi to można brać limetic. Są jednoskładnikowe. uśmiech
    Cytuj
  • Ecia 31 sie 2017, 22:38
    Dokładnie przy karmieniu można jednoskladnikowe, my akurat wybraliiśmy gumki a teraz to się nawet nie zabezpieczamy
    Cytuj
  • filka 5 wrz 2017, 18:56
    Ja nie karmię i biorę vines od maja, są super, nie bolą mnie cycki ani głowa i humorów nie miewam o pms całkiem już zapomniałam.
    Cytuj
  • veganka 14 wrz 2017, 12:05
    mi z kolei ginekolog przepisał tabletki Elin, zastanawiałm się czy dobrze bedę się czuła na tej antykoncpecji, ale moje obawy były nieuzasadnione wszystko jest ok, zero skutków ubocznych, nie tyję, nie mam skoków libido, ginekolog naprawdę super trafił z tymi tabletkami u mnie.
    Cytuj
  • mietenkow 17 wrz 2017, 15:19
    Żona też vines dostała na ostatniej wizycie u lekarza, ale przedtem dostała skierowanie na badania, cała listą miała do zrobienia, też tak mieliście?
    Cytuj
  • pauza28 27 wrz 2017, 20:50     (ostatnio zmieniony przez autora 4 paź 2017, 14:48, w całości zmieniany 1 raz)
    ja mam wkladke levosert od roku bo jest to najwygodniejsza metoda.. przez problemy z zakrzepica ni emoglam stosowac tabletek i lekarz stwierdzil ze wkladka bedzie najlepsza, porobilismy badania i jestem bardzo zadowolona uśmiech
    Cytuj
  • veganka 16 lis 2017, 16:54
    jeśli dobrze się czujesz na wkłądce to super, u mnie sprawdzają sie tylko tabletki, elin pomógł mi m.in w walce z trądzikiem dlatego póki co taka forma mi odpowiada a co wiecej służy mi więc nic nie zmieniam.
    Cytuj
  • ZoHaHa 26 lis 2017, 19:00
    Wkładka to nie dla mnie, siostra kupę kase wywaliła i po 3 miesiącach wyciągała, bo ciągle plamiła, krwawiła, nie dało się tak funkcjonować. Nie każdemu to służy. pigułki to mniejszy koszt i łatwiej odstawić w razie gdyby coś było nie tak. Ale ja akurat mam dobrze dobrane tabletki, biorę vibin i chwalę sobie.
    Cytuj
  • veganka 11 gru 2017, 19:34
    najważniejsze, że tabletki Ci służą to się liczy, ja mam też tabletki bo dla mnie to najlpszy rodzaj antykoncepcji, u mnie sprawdził się elin.
    Cytuj
  • Kanita 15 lis 2018, 0:24
    U mnie sprawdzają się Vixpo. Mam wrażenie, że łagodniej przechodzę pms odkąd je biorę, nie mam też żadnych skutków ubocznych.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Zaparcia