Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Biżuteria, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Biżuteria

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Marta30S 29 gru 2012, 22:11
    Wisiorek niezły jest z tej kuźni.
    Ja lubię bizuterię srebrną, ale i nie pogardzę taką z półki luksusowe dodatki - nawet wtedy, gdy jest wykonana z poniekąd mnie szlachetnego materiału. Jak coś jest piękne to od razu widać uśmiech
    Cytuj
  • lavender 2 sty 2013, 21:20
    Ja lubię oryginalną biżuterię, najlepiej zrobioną przez kogoś własnoręcznie, taką jak tutaj:
    Cytuj
  • gieniastus 4 sty 2013, 16:28
    ja czasem kupuję na allegro. sprawdzone i szybko idzie. ale i tak wolę kupować w sklepach od razu przymierzyć itp uśmiech
    Cytuj
  • Fin 7 sty 2013, 12:23
    Biżuteria srebrna to jedyna jakiej używa moja kobieta i kupuje często okazyjnie, jak ostatnio na wyprzedażach odzieży biżuterii nie są to duże kwoty, czyli nie inwestuje dużej kasy. przymrużenie oka Z drugiej strony bo dużej kasy nie ma, a być może lepiej w kruszce niż w banku. wielki uśmiech
    Cytuj
  • luna129 24 sty 2013, 10:04
    Inwestycja w kruszce to dobry pomysł. Ja też kupiłam trochę srebrnej i złotej biżuterii tam w Chrono24
    Cytuj
  • karolina35 10 mar 2013, 21:08
    Ja tez bardzo lubię kuźnię srebra! Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • bealola 11 mar 2013, 13:14
    jak chcecie duzy wybor naprawdę pieknych bransoletek to odwiedźcie, tam jest pięknie uśmiech
    Cytuj
  • Rud25 14 kwi 2013, 17:53
    Ja mam ochotę na tą bransoletkę,bo nigdy nie miałam nic z pereł. Co myślicie o takim stylu? Ostatnie dwa lata spędziłam z dziećmi w domu , a czerwcu wracam do pracy i chciałabym fajnie wyglądać.
    Cytuj
  • Marta30S 2 maj 2013, 11:25
    Jeśli chodzi o biżuterię, to ja mam różnie:
    -->z obrączek to podoba mi się zdecydowanie białe złoto, ew. ze wstawkami z klasyka,
    -->z pierścionków to lubie wyroby srebrne, złote też - ale z jakims fajnym kamieniem czy coś.

    -->A z naszyjników - wyłącznie złoto, albo coś ręcznie robionego, ale ze wstawkami ze złotauśmiech
    Cytuj
  • scarlettt 8 maj 2013, 0:35
    Dziewczyny, wierzycie w przesądy dotyczące pereł na ślubie? Mój wielki dzień powoli się zbliża, a ozdób wciąż nie ma. Spodobała mi się [url=http://]biżuteria ślubna[/url]. Jak dla mnie wygląda bardzo delikatnie i kobieco, a na tym mi zależy. Co o nim sądzicie i jakie jest wasze zdanie na temat tego przesądu? Osobiście wcale w to nie wierze, a na komplet chyba się zdecyduję uśmiech


    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum