Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Biżuteria, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Biżuteria

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Agna 23 maj 2015, 20:13
    Ja kupiłam w aparcie. Mam nausznice z kolekcji Indali.
    Cytuj
  • rainbow1979 15 cze 2015, 16:17
    JA ROBIE FAJNA BIZUTERIE uśmiech JAKBY KTOS CHCIAL OBEJRZEC TO PISZCIE.ZROBIE KAZDY MODEL WYSTARCZY OPISAC JAK MA WYGLADAC.
    Cytuj
  • sloneczko9 17 cze 2015, 7:59     (ostatnio zmieniony przez autora 27 cze 2015, 9:20, w całości zmieniany 1 raz)
    W ostatnim czasie bardzo modne są modułowe bransoletki. Mają je w ofercie w zasadzie wszystkie większe sklepy jubilerskie. Mi najbardziej podobają się bransoletki Pandory. Praktycznie od czasu kiedy tylko pojawiły się w Polsce.

    Proponuję jeszcze wybrać się do ich sklepu stacjonarnego jeśli takowy jest w Waszym mieście ( ewentualnie przejrzeć sobie ich katalog: http://www.pandora.net/ ) . Będziecie mogły sobie zobaczyć ich cuda na własne oczy.
    Ja od prawie 3 lat kompletuję jedną srebrną bransoletkę. Jest podobna do tej:
    Cytuj
  • kasiuniaa 30 lis 2015, 7:37
    A zdarza Wam się korzystać z takich okazji jak tutaj - [url=http://scjewellery.com.au/product-category/classic-collection/]buy jewellery online[/url]? można upolować jakiś ciekawy naszyjnik czy pierścionek?
    Cytuj
  • quato 30 lis 2015, 16:43
    Jeśli chodzi o ręcznie robioną biżuterię, to warto poprzeglądać to co mamy dostępne w polskim internecie, zanim przejdziemy do zagranicznych stron uśmiech Np. tutaj: http://www.kuferart.pl/bizuteria,kolczyki,5,11.html - sporo rzeczy, które mają w sobie "to coś" i wiadomo, że twórca włożył w nie naprawdę dużo serca uśmiech
    Cytuj
  • lotny 10 gru 2015, 15:11
    Moja zona zajmuje się rękodziełem i sprzedaje swoja biżuterię na aukcjach internetowych. Mały biznes a strasznie ją cieszy, tym bardziej, że robi to co kocha i jeszcze na tym zarabia uśmiech poszperałem jeszcze co nieco na necie i znalazłem stronkę z darmowymi narzędziami aukcyjnymi i teraz moją żona dodatkowo może za darmow wystawiać więcej zdjęć na swoich aukcjach. to się nazywa biznes przymrużenie oka
    Cytuj
  • UllKa 14 gru 2015, 14:05
    Ja nie obwieszam się za bardzo biżuterią.Noszę, ale tylko nowoczesną, minimalistyczną.W Aparcie lubię kupować, bo jest w moim stylu.
    Cytuj
  • sonique321 26 lip 2016, 9:20
    Ja akurat noszę codziennie dwie bransoletki przy zegarku.Kolczyki skromne i sporadycznie. Najrzadziej zakładam łańcuszki. przymrużenie oka
    Cytuj
  • Kotsu 26 lip 2016, 15:16
    To ja z kolei najbardziej przepadam za wisiorkami, nosze jeden pierścionek i kolczyki.
    Cytuj
  • Agna 28 lip 2016, 8:58
    UllKa napisał:Ja nie obwieszam się za bardzo biżuterią.Noszę, ale tylko nowoczesną, minimalistyczną.W Aparcie lubię kupować, bo jest w moim stylu.
    Mam podobnie uśmiech teraz latem kolekcja Indali mi towarzyszyuśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum