Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co myślicie o długich sukienkach ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co myślicie o długich sukienkach ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 z 5  
  • kari_donsion667 15 lip 2013, 9:23
    Cześć dziewczyny uśmiech

    czy Wy też szukacie długiej sukienki na lato ??
    W większości czuję się, jak bym miała na sobie namiot, ale doszłam do wniosku, że te z wcięciem w talii są nawet ok.
    Podoba wam się któraś ??

    Doradźcie mi. Proszę !
    Cytuj
  • 15 lip 2013, 10:49
    Ja osobiście mam 3, każda ma inny krój i każda z nich zachwyca uśmiech
    Długo szukałam dłuższych sukienek, bo strasznie podobały mi się panie na ulicach, w swych długich sukniach no i oczywiście nie powiem, wygoda! :]
    uśmiech
    Cytuj
  • miguska 15 lip 2013, 11:34
    Niektóre sukienki maxi są świetne, ale cóż jak się jest niskim to lepiej je sobie odpuścić, rzadko wtedy wygląda się w nich dobrze.
    Cytuj
  • sonique321 15 lip 2013, 15:21
    Ja szukam sukienki maxi na wesele. Widziałam ostatnio bardzo łądne w Zarze.
    Cytuj
  • zott 18 lip 2013, 8:38
    Długie sukienki w tym sezonie są bardzo modne. Mi osobiście bardzo się podobają, a jeszcze jak się doda do nich ciekawe dodatki. Takim dodatkiem mogą być oryginalne buty
    Cytuj
  • adorr 18 lip 2013, 14:15
    Bardzo mi się podobają takie kolorowe, zwiewne, na lato są w sam raz. uśmiech Ale długich sukni wieczorowych to nie lubię.
    Cytuj
  • Pelazealia 19 lip 2013, 12:50
    Ojj tak, nie dość ze wygodne to jeszcze - przy ładnych ramionach i biuście morza się w nich zaprezentować uśmiech Ja mam krótkie nogi wiec dla mnie jak znalazł, ale ciężko mi znaleźć czas na poszperanie w internecie czy wyjście na zakupy. Dzięki za linka, moze w koncu znajde cos dla siebie uśmiech
    Cytuj
  • Carmelita 24 lip 2013, 10:49
    Latem na dlugie sukienki jest stanowczo za gorąco przymrużenie oka Lubię bardzo, ale ich unikam terazuśmiech Poczekam do września język
    Cytuj
  • josala 24 lip 2013, 12:43
    Bardzo mi się podobają, ponieważ kobieta w nich wtedy wygląda bardzo zjawiskowo i nie pokazuje swojego ciała osobom, które nie powinny go widzieć.
    Cytuj
  • Jana1 29 lip 2013, 18:25     (ostatnio zmieniony przez autora 29 lip 2013, 18:26, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja raczej przepadam za takimi w średniej długości - nie cierpię wersji mini, cały czas mam wtedy wrażenie, że za dużo widać.
    Uwielbiam takie typu sukienka koktajlowa, ale długie też bardzo lubię - tym bardziej, że pasują niemal na każdą okazję.
    No i nie zgodzę się w tym, że jest za gorąco na długie sukienki - jak są z przewiewnego, lekkiego materiału, to sprawdzają się idealnie
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Herbalife.