Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co myślicie o długich sukienkach ?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co myślicie o długich sukienkach ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aserehe 13 lip 2015, 19:46
    Bardzo lubie takie sukienki, ale niestety nie wszystkim one pasują, np. niskie dziewczyny nie wyglądają w nich dobrze. Bardziej uniwersalne moim zdaniem są sukienki koktajlowe, pasuja na różne okazje i różne typy figur, trzeba tylko dobrać odpowiedni fason. Potrafią też bardzo dobrze wyeksponować kobiece kształty wielki uśmiech
    Cytuj
  • Ecia 21 lip 2015, 11:21
    po prostu uwielbiam takie sukienki przymrużenie oka
    wg mnie są rewelacyjne i sprawdzą się w każdej sytuacji
    Cytuj
  • makalica87 22 lip 2015, 17:24
    Długie sukienki to fajna opcja na wyjście do teatru, opery czy na elegancką kolację. Na co dzień są według mnie trochę niewygodne, ale oczywiście co kto lubi przymrużenie oka
    Cytuj
  • pistacja 23 lip 2015, 13:52
    Bardzo lubię długie sukienki i chętnie je ubieram uśmiech
    Cytuj
  • nina_ky 2 wrz 2015, 10:45
    Kiedyś nie lubiłam długich sukienek, głównie dlatego, że uważałam, że źle w nich wyglądam. Teraz jednak bardzo często wybieram sukienki maxi.
    Cytuj
  • pistacja 2 wrz 2015, 10:47     (ostatnio zmieniony przez autora 6 paź 2015, 8:23, w całości zmieniany 2 razy)
    A co sądzicie o długich [url=http://domodi.pl/biale-sukienki]białych sukienkach[/url]? Kojarzą się tylko ze ślubami czy można wyjść w tego typu stroju w wersji nieco bardziej casualowej i na plażę?
    Cytuj
  • ondak 11 wrz 2015, 23:24     (ostatnio zmieniony przez autora 28 wrz 2015, 13:14, w całości zmieniany 2 razy)
    W tym roku długie sukienki były hitem podobnie jak kombinezony więc sama się na taką skusiłam, już taka nasza kobieca mentalność, że zawsze musimy mieć to co modne, przynajmniej ja tak mam ... A jeżeli chodzi o sukienki to właśnie poszukuję odpowiedniej na wesele, chciałabym coś co wykorzystam też później np. do pracy czy na inne okoliczności, a nie typową sukienkę weselną której już nigdy więcej nie włożę i trafiłam na świetną stronę http://www.chiclook.pl podzielę się z wami może któraś też znajdzie tu coś dla siebie, ja jestem zachwycona są niepowtarzalne i bardzo stylowe.
    Cytuj
  • anastazja4390 14 paź 2015, 12:17
    Bardzo lubię długie sukienki bo są i dla puszystych i dla szczupłych pań tak naprawdę. Coś takiego mi się podoba sonia-dress-drinking bo ma fajny krój i jest w moim stylu sportowym uśmiech
    Cytuj
  • Crilalio 14 paź 2015, 21:20
    Długie są dla tych które chcą ukryć tusze. To lato było zbyt gorące na takie sukienki
    Cytuj
  • Lenuszka 22 paź 2015, 16:46     (ostatnio zmieniony przez autora 22 paź 2015, 16:47, w całości zmieniany 1 raz)
    A ja wysoka wcale nie jestem a latem i ta noszę długie sukienki fajnie i na luzie w nich wyglądamy dziewczyny nie ma co się czaić! uśmiech Piękną widziałam ostatnio gdzieś na stronce ale nie pamiętam już jakiej marki niestety...
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Herbalife.