Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co na podrażnione gardło u dziecka, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co na podrażnione gardło u dziecka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • veganka 4 gru 2015, 13:02
    tak myślałam, że pewnie trzeba zwiększyć dawkę, ale w sumie to bardzo wygodne rozwiązanie bo można kupować jeden lek i dla dzieci i dla dorosłych.
    Cytuj
  • hanka100 5 gru 2015, 0:06
    Ja proponuję dicotuss. Pamiętam że kiedyś lekarz mi przepisał ten syrop i dobrze się sprawdził
    Cytuj
  • zataraa2 9 gru 2015, 9:53
    veganka napisał:tak myślałam, że pewnie trzeba zwiększyć dawkę, ale w sumie to bardzo wygodne rozwiązanie bo można kupować jeden lek i dla dzieci i dla dorosłych.
    Dla mnie to też plus, bo nie muszę kupować stu rzeczy a mogę się tym samym leczyć, zresztą przy syropach itp. dla dzieci termin zużycia jest zazwyczaj krótki więc często się połowa marnowała, bo po chorobie już nie trzeba było czegoś tam używać, a odkąd ja biorę synka rzeczy to ten problem odpadł przymrużenie oka
    Cytuj
  • shogue 16 gru 2015, 10:11
    U nas tez pyramidoek się sprawdza, leczy szybko gardełko i w ogóle działa szybciej niż inne stosowane wcześniej tego rodzaju lekarstwa. Sama jeszcze nie próbowałam, ale zostały karmelki do ssania to w razie czego będę miała czym się leczyć uśmiech
    Cytuj
  • veganka 17 gru 2015, 13:50
    tym bardziej, że pyramidonek mogą stosować zarówno dzieci jak i dorośli, więc wygodnie.
    Cytuj
  • Ogryzka 29 gru 2015, 17:36
    Większość leków teraz jest zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. To niesamowita wygoda dla rodziców. Z tego co piszecie niektóre leki kojarzę, ale z przeszłości jak je testowałam. Jedynie tej Fiordy nie używałam, ale skoro tak się sprawdza to jutro sobie kupię. Niestety teraz jak działaja kaloryfery suche powietrze kiepsko wpływa na moje gardło.
    Cytuj
  • veganka 5 lut 2016, 12:18
    dorośli jakoś mogą sie uporać z bolącym gardłęm, gorzej z dziećmi, im niestety nie każdy lek może przypasowa, głównym wyznacznikiem jest odpowiedni smak, dlatego jest taki duży wybór dla dzieciaków.
    Cytuj
  • sylwusia163 19 lut 2016, 18:28
    Ja tez czasami uzywam karmelków z pyramidonka jak cos drapie w gardle. Wcale nie wiekszą dawkę, jeden karmelek. Bakteria nie znają wieku. To że jesteśmy dorośli nie znaczy że leki dla dzieci nam nie pomogą. /one są delikatniejsze ale to nie znaczy, że i na nas nie działają.
    Cytuj
  • veganka 21 lut 2016, 20:50
    dobrze, że pyramidonek jest na tyle uniwersalny że zarówno dorośli jak i dzieci mogą korzystać z jednego leku.
    Cytuj
  • sylwusia163 29 mar 2016, 22:34
    W lekach dla dziecka przede wszystkim kieruję się bezpieczeństwem. A karmelki zawieraja naturalne składniki i maja przyjemny miodowy smak. a wiadomo, że dziecko jak cos jest nie smaczne i nie słodkie do ust nie weźmie.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum